Jdi na obsah Jdi na menu

BON JOVI se v příštím roce vydají na turné, které zasáhne i Prahu!

6. 11. 2012

Live: Bon Jovi

Datum: 24.06.2013        Místo: SynotTip Arena, Praha

jaz470047_2.jpgBon Jovi (foto - zdroj: kultura.idnes.cz)

Americká skupina BON JOVI oznamuje rozpis světového turné Because We Can – The Tour, v rámci kterého zavítá 24.června 2013 i do pražské Synot Tip Areny!

Turné vypukne v únoru v Severní Americe, poté se přesune do Evropy, Afriky, Latinské Ameriky a vyvrcholí v Austrálii. Rozsáhlost koncertní šňůry a velkokapacitní prostory, v kterých bude kapela vystupovat, jen potvrzují hvězdné postavení Bon Jovi. Skupiny, jež do dnešního dne odehrála ve více než 50 zemích přes 2700 koncertů, které shlédlo neskutečných 35 miliónů diváků!

Koncertní program Because We Can – The Tour nabitý arsenálem hitů jako Livin' on a Prayer, It's My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can't Go Home a řadou dalších nabídne také několik zbrusu nových skladeb z alba What About Now, které vyjde v březnu příštího roku.

Bon Jovi vznikli v roce 1983 v New Jersey. Do dnešního dne vydali jedenáct alb, od kterých prodali 125 miliónů kopií a stali se tak jednou z nejúspěšnějších kapel v hudební historii.

Vstupenky na jejich pražský koncert budou k dostání od pátku 9.listopadu od 9:00 v síti Eventim (www.eventim.cz/bon-jovi) a v prodejnách Bontonland od 1590 korun k sezení a od 1690 k stání.


Více informací na: www.BonJovi.com.

 

bon-jovi-2013.jpg

 

Související: 

Avizovaný zbrusu nový singl Bon Jovi "BECAUSE WE CAN" je na světě!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Bon Jovi