Jdi na obsah Jdi na menu

ERIC CLAPTON vystoupí v červnu 2013 v pražské O2 Areně!

13. 10. 2012

Live: Eric Clapton

Datum: 19.06.2013           Místo: 02 Arena, Praha

eric_clapton_wallpaper_2.jpg

Eric Clapton (foto - zdroj: liveyachting.com)

Eric Clapton, který příští rok oslaví 50 let na scéně jako profesionální hudebník,oznamuje omezený počet evropských koncertů v roce 2013, kterými naváže na již dříve oznámená data ve Velké Británii.

eric2.jpg

Eric Clapton (foto - zdroj: baressp.com.br)

Clapton zahájil svoji profesionální uměleckou kariéru vstupem do kapely Yardbirds v roce 1963. Od té doby působil v celé řadě skupin, vydal desítky alb, vyprodal bezpočet koncertů po celém světě, obdržel úctyhodnou řadu ocenění a dostalo se mu chvalozpěvů kritiky. Jeho práce s kytarou je legendární. Návrat Erica Claptona na koncertní podia se ponese ve znamení nového alba, které nahrával během roku 2012 a které by mělo vyjít začátkem příštího roku. Pro koncerty v roce 2013 sestavil Clapton impozantní kapelu čítající jeho dlouholeté spolupracovníky, kterými jsou: Doyle Bramhall II (kytara), Steve Jordan (bicí), Chris Stainton (piano a klávesy) a Willie Weeks (basová kytara). Doprovodí je dva nováčci ve skupině - Paul Carrack (varhany a klávesy) a Greg Leisz (pedal steel kytara). Michelle John a Sharon White se na turné opět představí jako doprovodné vokalistky.

 

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S.,

REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ

CENY VSTUPENEK: 1290 - 2190 Kč

PŘEDNOSTNÍ PŘEDPRODEJ PRO ČLENY FAN KLUBU A KLUBU LIVE NATION (MŮJ LIVE NATION)OD 15. ŘÍJNA 2012 (9:00 HODIN) DO 17. ŘÍJNA 2012 (8:00 HODIN).

Jak můžete přednostně zakoupit vstupenky:

Pokud nejste členem klubu Live Nation, zaregistrujte se na našich stránkách v sekci Můj Live Nation. http://www.livenation.cz/account/loginorregister

Po krátké registraci obdržíte přihlašovací údaje. Přihlaste se a vyhledejte akci, o kterou máte zájem (v tomto případě ERIK CLAPTON), a klikněte na ikonu

„Předprodej Vstupenky“ přímo na stránce. Budete propojeni na stránky Sazkaticket.cz, kde budete muset mít také registrovaný účet klienta, abyste mohli dokončit nákup.

Pamatujte, že nabídka předprodeje je platná pouze v uvedeném termínu.

PŘEDPRODEJ NA TERMINÁLECH ZAHÁJEN 17. ŘÍJNA 2012 V 9:00 HODIN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář