Jdi na obsah Jdi na menu

Švédský metalový tank SABATON vyráží na SWEDISH EMPIRE TOUR a zastaví se také 3x v ČR!

Live: Sabaton                      Special Guest: Eluveitie

Pozor!!! Pro horentní zájem o vstupenky byly všechny tři koncerty přesunuty do větších prostor. Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

07.03.2013 Incheba Arena, Praha
08.03.2013 Sportovní hala Euronics, Zlín
09.03.2013 KD Peklo, Plzeň

sabaton.jpg

Sabaton (foto - zdroj: summer-breeze.de)

eluveitiemetallum.jpg

Eluveitie (foto - zdroj: metallum.cz)

Poté co populární Švédové SABATON obměnili sestavu, vydali novou desku "Carolus Rex" a dobyli festival Masters Of Rock, hlásí toto švédské impérium velkolepý návrat do Českých zemí! Švédové zaútočí na jaře 2013 hned na tři česká města! Pořadatelé vyšli fanouškům vstříc a pro horentní zájem o vstupenky přesunuli všechny koncerty do větších prostor.

7. 3. PRAHA, Incheba Arena
8. 3. ZLÍN, Sportovní hala Euronics
9. 3. PLZEŇ, KD Peklo

sabaton-plakat.jpgObléhání to bude opět výživné, vždyť toho není nikdy málo, co SABATON předvádí! Tažná síla kapely, zpěvák Joakim Brodén a hlavní mozek kapely Pär Sundström k sobě po odchodu ostatních členů přizvali nové posily, Chrise Rörlanda (kytara), Thobbe Englunda (kytara) a Robbana Bäcka (Bicí) a poctivě nazkoušeli zbrusu novou show! Po absolvování velkého amerického turné, se přivalí tato spolehlivá válečná mašina opět i k nám! Připravte se na to! Impérium SABATON vrací úder již na jaře 2013!

Speciálními hosty koncertů budou neméně populární Švýcaři, zástupci nové vlny Folk metalu ELUVEITIE! Tato veselá partička s sebou přináší vždy svěží vítr a jejich kombinace keltských melodií s death-metalovým nádechem dostane každého! ELUVEITIE vydali letos na jaře novou desku "Helvetios" zahrnující konstantní uhrančivý příběh vyprávěný dokonale jejich nástroji a hlasy. Spolu s tímto neodolatelným duem přijede pak ještě jeden speciální host.

Švédský metalový tank SABATON válcuje všechny a ve ZLÍNĚ je oslavován jako vítěz! Jejich koncert v rámci Swedish Empire Tour 2013, plánovaný na 8. 3. 2013 do Masters Of Rock Café ve Zlíně je již nyní zcela VYPRODÁN! Zájem o vstupenky je neustále tak obrovský, že pořádající agentura Pragokoncert vyjednala přesunutí zlínského koncertu do větších prostor - do sportovní haly Euronics ve ZLÍNĚ! SABATON tak udeří spolu se speciálními hosty koncertu, folk-metalovými Švýcary ELUVEITIE 8. 3. 2013 ve ZLÍNĚ, sportovní hale Euronics! I zbylé dva koncerty se přesouvají do větších prostor!

Předprodej vstupenek tak může směle běžet dál.

Budou to dlouhé jiskrné večery, které dobijí pomyslné baterky každého pravého fanouška! Je na co se těšit!

Předprodej vstupenek za super zaváděcí ceny zahájen!

Zaváděcí cena platí do konce listopadu 2012, a vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích.

Pořadatel: http://www.pragokoncert.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář