Jdi na obsah Jdi na menu

The Boxer Rebellion se po čtyřech letech vrátí do České republiky!

5. 5. 2013

Live: The Boxer Rebellion

Datum: 23.09.2013          Místo: Lucerna Music Bar, Praha

theboxerrebellion.jpgThe Boxer Rebellion (foto - zdroj: musicbar.cz)

V roce 2009 byl jedním z největších překvapení Planet Festivalu v Táboře koncert britské kapely The Boxer Rebellion. O jejich parádním vystoupení bylo napsáno spousta pochvalných recenzí.  Například musicserver.cz tehdy napsal :  “Londýnští The Boxer Rebellion, vynikající, vynikající, a ještě jednou vynikající odkaz na kapely typu Editors nebo Interpol.” The Boxer Rebellion jsou fenomén alternativního rocku. Jsou považováni za skupinu, která se nerada řídí jakýmikoliv pravidly.  “Tahle kapela vám může změnit život,” napsal britský týdeník NME a měl na mysli neuvěřitelně epické a ambiciózní skladby, které jsou překvapivě intimní a melodické. 

Kapela vydala svůj debut ‘Exits’ v roce 2009. Následovala deska ‘Union’, která se ve své digitální podobě rekordně dostala do hitparády Billboard Top 100, přestože kapela neměla podepsanou smlouvu s žádnou gramofirmou. Stejné album získalo cenu  iTunes Alternative Album of the Year. Následovala role po boku Drew Barrymore, Justina Longa, Charlieho Daye a Jasona Sudeikise ve filmu ‘Going the Distance’, která je považována za jedno z nejlepších vystoupení hudební skupiny ve filmu vůbec. V roce 2011 vyšlo kritikou oslavované album ‘The Cold Still’ produkované Ethanem Johnsem.

V květnu 2013 vyjde netrpělivě očekávané čtvrté album s názvem ’Promises’. Představuje další krok skupiny ve vývoji jejich typického zvuku. Temné zvukové krajiny se na nové desce prozařují... The Boxer Rebellion jsou připraveni oslovit nové posluchače a nadchnout ty věrné.

A s touto nahrávkou se k nám The Boxer Rebellion vrátí, tentokrát ke svému samostatnému koncertu. Ten se uskuteční 23. září 2013 od 20. hodin v pražském Lucerna Music Baru.

Od pátku 3. května jsou vstupenky k zakoupení v předprodejích Eventim, Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a na stránkách www.musicbar.cz a www.facebook.com/dsmackupromotion za 300,- Kč + poplatky. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 400,- Kč.

Více info na:

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.theboxerrebellion.com