Jdi na obsah Jdi na menu

Iron Maiden jsou zpět na turné a vrací se do České republiky s ohromující Maiden England Show!

17. 2. 2013

Live: Iron Maiden

Datum: 29.07.2013        Místo: SynotTip Arena, Praha

iron-maiden.jpgIron Maiden (foto - zdroj: mi9.com)

SPOLEČNOST LIVE NATION ČESKÁ REPUBLIKA S HRDOSTÍ OZNAMUJE, ŽE PO PĚTI LETECH PŘIVÍTÁ LEGENDÁRNÍ IRON MAIDEN,
KTEŘÍ SE FANOUŠKŮM PŘEDSTAVÍ 29 .07. 2013 NA KONCERTĚ POD ŠIRÝM NEBEM V PRAŽSKÉ SYNOTTIP ARENĚ.

„MAIDEN ENGLAND TOUR" vymezí třetí kapitolu v historii Iron Maiden, cestu, která začala v roce 2004 s DVD „The Early Days" a následnými „Early Days Tour".Část druhá následovala v roce 2008 s DVD „Life After Death", kdy kapela absolvovala průlomové „Somewhere Back In Time World Tour 2008/9". Koncerty na tomto turné navštívily více jak dva miliony fanoušků v téměř 40 zemích, včetně České republiky. Iron Maiden na turné k přepravě využívali Boeing 757, pojmenovaný Ed Force One a pilotovaný zpěvákem Brucem Dickinsonem. Vše je zaznamenáno na DVD „Flight 666".

„Maiden England World Tour" bude úzce odrážet, pokud jde o produkci a obsah, původní koncertní video stejného názvu z roku 1988, které bylo natočeno v rámci turné „Seventh Son Of A Seventh Son Tour".

Komentář Bruce Dickinsona: „Těšíme se, až se letos v létě opět setkáme se všemi našimi fanoušky v pražské SynotTip Areně. Díky moderní technologii, jsme byli schopni aktualizovat a vylepšit původní produkci Maiden England z roku 1988. Těšit se můžete na nový obrovský světelný park, novou scénu a různá ztělesnění Eddieho. Nebude chybět ani spousta pyrotechniky a všechny druhy jiných vzrušujících věcí pro fanoušky.

Steve Harris pokračuje;
„Víme, jak populární jsou History of Maiden Tours u fanoušků všech věkových kategorií. Ti se mohou těšit na kompletní produkci, kterou jsme měli loni
na našem americkém turné.
Setlist* http://www.ironmaiden.com/setlist.html, se kterým jsme si užili obrovské množství zábavy, obsahuje skladby které jsme dlouhou dobu nehráli - Seventh Son, The Prisoner a Afraid To Shoot Strangers, nechybějí na něm ani u fanoušků oblíbené The Trooper, Aces High, The Clairvoyant, The Number Of The Beast, Wasted Years and Run To The Hills. První část turné byla příjemná pro celou kapelu a opravdu se těšíme až celou show představíme našim fanouškům po celé Evropě".

IRON MAIDEN jsou široce považováni za jednu z nejdůležitějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Během své existence IRON MAIDEN prodali téměř 90 milionů alb po celém světě, odehráli více než 2000 živých vystoupení v 58 zemích po celém světě. Doposud vydali 15 studiových alb, včetně posledního The Final Frontier, které dosáhlo 1. příček hitparád v 28 zemích včetně České republiky!

*North American set list: Moonchild, Can I Play With Madness, The Prisoner, 2 Minutes To Midnight, Afraid To Shoot Strangers, The Trooper, The Number Of The Beast, Phantom Of The Opera, Run To The Hills, Wasted Years, Seventh Son Of A Seventh Son, The Clairvoyant, Fear Of The Dark, Iron Maiden, Aces High, The Evil That Men Do, Running Free.

Vstupenky jsou v prodeji již od 16. února v sítích Ticketpro, Ticketportal, Sazkaticket.

Cena vstupenek: 990 - 1790 Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář