Jdi na obsah Jdi na menu

Sepultura a další metalové hvězdy vystoupí ve Zlíně!

13. 10. 2013

Live: Sepultura        Guests: Legion of the Damned, Flotsam and Jetsam, Mortillery

Datum: 16.02.2014          Místo: Masters Of Rock Café, Zlín

sepultura_2013.jpgSepultura (foto - zdroj: ticketpro.cz)

SEPULTURA (BRA) + LEGION OF THE DAMNED (NED), FLOTSAM AND JETSAM (USA), MORTILLERY (CAN) v rámci světového turné k novým albům vystoupí ve Zlíně!

Brazilsko - americká metalová čtyřka SEPULTURA vydává na konci října novou studiovku se „stručným“ názvem „The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart“ (Prostředníkem mezi hlavou a rukama musí být srdce). Podle prvních ohlasů kritiků se jedná o temné ale hudebně velmi propracované album, které spojuje to nejlepší z předešlé tvorby kapely - thrash metalové prvky z „Beneath the Remains“ a „Arise“, nadupaný rytmus z „Chaos A.D.“ a „Roots“ i punkové nálady novějších desek. Třináctku navíc produkoval multiplatinový Ross Robinson, který dal podobu jak zmiňovanému poslednímu počinu s Maxem, tak tomu prvnímu od SOULFLY! Dobré znamení, ale nechme se překvapit…
 
 
Důležité je, že SEPULTURA se v roce 30. výročí svého vzniku vydá na celosvětovou cestu za svými příznivci a my můžeme muziku, kterou Derrick, Andreas, Paulo Jr. a Eloy dělají, pocítit naživo - při jediném koncertě pro ČR - 16. února 2014 ve zlínském Masters Of Rock Café!
 
 
A že nás čeká obrovský metalový svátek, potvrzují další velká jména účinkujících - nám dobře známí LEGION OF THE DAMNED z Holandska a FLOTSAM AND JETSAM ze Států. Ano, tato ikona thrash metalu osmdesátých let, se kterou pět roků hrál i Jason Newsted (než odešel k METALLICE), je zpět! Nová deska F&J je fakt pecka! Zkraje večera nám seznámení nabídne Cara McCutchen a její kanadský band MORTILLERY.
 
 
 
 
 
Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art za 550,-Kč do konce listopadu, následně se bude cena zvyšovat!