Jdi na obsah Jdi na menu

Sting představí své nejznámnější hity v doprovodu pětičlenné kapely

Live: Sting

Datum: 19.11.2012          Místo: ČEZ Arena, Ostrava  

sting-05.jpgSting (foto: Angelika Špicarová)

PO VELKÉM ÚSPĚCHU STINGOVA SVĚTOVÉHO TURNÉ 2011 - 2012, VÁM LIVE NATION S POTĚŠENÍM OZNAMUJE, ŽE TURNÉ BACK TO BASS  SE LETOS NA PODZIM VRÁTÍ DO EVROPY, KDY STING PŘEDSTAVÍ SVÉ NEJZNÁMĚJŠÍ HITY ZA DOPROVODU 5-TI ČLENNÉ KAPELY.

SVĚTOVÉ TURNÉ BACK TO BASS (2011 - 2012) ZÍSKALO SKVĚLÉ RECENZE V SEVERNÍ AMERICE, EVROPĚ A JIŽNÍ AFRICE. 

NADCHÁZEJÍCÍ TURNÉ ZAČNE 7. LISTOPADU VE ŠTRASBURKU A BUDE POKRAČOVAT KONCERTY VE FRANCII, NA SLOVENSKU, V ČESKÉ REPUBLICE A V POLSKU.

Stinga doprovodí jeho dvorní kytarista Dominic Miller, bubeník Vinnie Colaiuta, klávesista David Sancious, houslista Peter Tickell (elektrické housle) a zpěvačka Jo Lawry.

dominic-miller.jpgDominic Miller (foto: Angelika Špicarová)

Více fotografií z koncertu Dominica Millera & Band 02.06.2011 v Paláci Akropolis v Praze fotogalerie

 

"Tento koncert si nesmíte nechat ujít!" - Lidové Noviny (19. února 2012)

"Skvělý večer s úžasnými muzikanty a charismatickým zpěvákem, který neztratil nic z své síly." - The Newcastle Evening Journal (6. února 2012)

"Sting se neustále vyvíjí ... a cokoliv udělá, je fantastické." - Augsburger Allgemeine (29. března 2012)

Sting v ostravské ČEZ Areně v roce 1997 (rozhovor s živými vstupy)

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista - STING - se narodil v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a Andy Summersem založil skupinu The Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do rock and rollové síně slávy.

Od roku 1985 vydal Sting 13 sólových alb, naposledy pak kolekce CD a DVD s názvem „Sting: 25 Years" a dvoj CD „The Best Of 25 Years". V rámci oslav tohoto milníku je k dispozici i nedávno vydaná iPad aplikace STING 25, která získala prestižní ocenění lva za nejlepší design na Mezinárodním festivalu reklamy Cannes Lions a je ke stažení na iTunes. Kolekce přináší jedinečné záběry z benefičního koncertu ke Stingovým šedesátým narozeninám, exkluzivní rozhovory, fotografie, videa atd.

sting-12.jpgSting (foto: Angelika Špicarová)

Více fotografií z koncertu Stinga 22.09.2010 v O2 Areně v Praze   fotogalerie

 

Sting se skupinou The Police i jako sólový umělec prodal téměř 100 miliónů alb a získal dalších 10 ocenění Grammy, Zlatý glóbus, cenu Emmy a obdržel tři nominace na Oscara.

sting_ostrava_2012---mapa-hlediste.gif

 

 

sting-plakat.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář