Jdi na obsah Jdi na menu

Sting přiveze do Slavkova u Brna svoje největší hity!

10. 12. 2018

Live: Sting

Datum: 12.07.2019         Místo: Zámecká zahrada, Slavkov u Brna

sting-2016.jpgSting (foto: Eric Ryan Anderson)

Společnosti Cherrytree Management a Live Nation potvrdily, že Sting vyrazí příští rok do Evropy s programem nazvaným „My Songs”. Díky tomu se vůbec poprvé představí 12. července v zámecké zahradě ve Slavkově u Brna. Speciálními hosty budou Vojtěch Dyk s B-Side Bandem a Lenka Nová s Petr Malásek bandem.

„My Songs” bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby a mapující hudební dráhu šestnáctinásobného držitele ceny Grammy. Během vystoupení zazní nejen písně z jeho sólové kariéry, ale i songy kapely The Police, v níž Sting působil. Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako „Englishman In New York”, „Fields Of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Message In A Bottle” a řadu dalších, které uznávaný muzikant předvede v doprovodu své rockové skupiny.

Sting se narodil v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a se Stewartem Copelandem a Andy Summersem založil The Police. Společně vydali pět desek, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do rock'n'rollové síně slávy. Během pestré kariéry prodal Sting více než sto milionů alb, ať už s formací The Police nebo jako sólový umělec.

Vstupenky na koncert stojí 1690,- Kč a jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.