Jdi na obsah Jdi na menu

Pekař láká na novou desku výborným songem Ještěžetě

9. 5. 2018

pekar_2018.jpgPekař (foto: Warner Music)

Pekař zveřejnil píseň nazvanou „Ještěžetě”. Ta je zároveň předzvěstí nového alba, které plánuje vydat už po prázdninách. Předtím ho čeká nabitá festivalová sezóna.

V jubilejním, již desátém Pekařově videu si tentokrát zahrála celá kapela, kromě Petra Štolby alias Pekaře i kytarista Lukáš Netík, bubeník Miloš Filip a baskytarista Ondřej Soukup. Ten je jakožto kameraman a režisér podepsán pod všemi devíti předcházejícími písničkářovými klipy.

„Ještěžetě je obrazem nového vztahu se všemi klady i zápory, které se nám běžně v životě dějí. Právě ony vztahové sinusoidy, jež tak emotivně prožíváme, nás staví před mnohokrát nevyřčenou otázku, na kterou naleznete odpověď v refrénu: Ještě, že Tě mám,” popisuje skladbu Petr Štolba a dodává: „I to je důvod, proč píseň Ještěžetě vychází v květnu, měsíci lásky. Rád bych ji věnoval všem zamilovaným i těm, kteří lásku teprve hledají.”

Pekaře nyní čeká vytoužená festivalová jízda, během které se objeví na mnoha místech po celé České republice. „Poslední dobou čerpám inspiraci z nádherného prostředí jižních Čech, což se ostatně odráží i v songu Ještěžetě. Těším se na festivaly, setkávání s lidmi, nová místa a možná taky na inspiraci pro další písničky, které se objeví už letos na podzim na mojí desce.”

Text - zdroj: ireport.cz/Markéta Koloničná