Jdi na obsah Jdi na menu

Pink skvěle přezpívala song z muzikálu The Greatest Showman

27. 10. 2018

pink_a_willow-sage-hart_2018.jpgPink and her daughter Willow Sage Hart (foto: Christopher Polk/Getty Images)

Soundtrack amerického muzikálu „The Greatest Showman” (v českém překladu „Největší showman”) se prodává lépe, než si asi kdokoliv dokázal představit. Za necelý rok od vydání si ho pořídily už čtyři a půl milionu fanoušků.

A tak se přímo nabízí udělat něco jako reedici. Bude se jmenovat „The Greatest Showman Reimagined”, vyjde 16. listopadu a skladby místo herců zpívají oblíbené popové hvězdy. První ochutnávku si můžete poslechnout už nyní.

Dramatické balady „A Million Dreams” se zhostila Pink a dodala jí ještě větší šťávu, než má v původní interpretaci trojlístku Ziv Zaifman, Hugh Jackman a Michelle Williams. Jde o ten typ táhlé a emotivní písně, která pořád roste a roste, až nakonec vyvrcholí slušnou vokální exhibicí. Tohle Pink, která k nám bohužel s turné k zatím poslední řadové desce „Beautiful Trauma” nezavítá, vždycky šlo. Jako bonus můžete zhlédnout i video z natáčení, kde se za mikrofonem ukáže i její dcera Willow Sage Hart.

Na „The Greatest Showman Reimagined” se dále objeví Kelly Clarkson, Panic! At The Disco, Pentatonix, Sara Bareilles nebo Kesha.

Text - zdroj: musicserver.cz/Josef Martínek