Jdi na obsah Jdi na menu

Americká hudební senzace Lindsey Stirling se objeví v Praze!

8. 4. 2014

Live: Lindsey Stirling

Datum: 20.10.2014                                        Místo: Incheba Arena, Praha

lindseystirling-2014.jpgLindsey Stirling (foto - zdroj: lindseystirling.com)

Všestranná umělkyně Lindsey Stirling, která ve své tvorbě kombinuje hru na housle, dubstep i taneční kreace, přiveze svoji show v pondělí 20. října do pražské Incheba Areny.

Rodačka z kalifornské Santa Any začala s houslemi v pouhých pěti letech, její neobyčejnou kariéru však nastarovala až soutěž Amerika má talent. Lindsey se sice dostala jen do osmifinále, zato si jí ale všiml producent Devin Graham a společně natočili první hudební video. Ze zpěvačky, které porotci populární soutěže vyčítali zdánlivě prapodivné spojení klasické hudby, dubstepu a tance, se právě díky tomu stala internetová senzace: její YouTube kanál má v současné době přes 4 milióny odběratelů.

V roce 2012 vydala Stirling svoje debutové album a hity jako "Crystallize" nebo "Radioactive" od té doby visí na špici žebříčků prodejnosti. Nedílnou součástí její image jsou ale taktéž hudební videa, která prostřednictvím jejího YouTube kanálu obletěla celý svět. Během své kariéry stihla Stirling spolupracovat s takovými hvězdami jako jsou Pentatonix, LMFAO, Tyler Ward nebo John Legend.

Letošní světové turné zavede Stirling, která si vysloužila přezdívku “hip-hopová houslistka”, konečně i do Prahy. Nenechte si proto ujít tuto neobyčejnou show plnou taneční muziky a precizních houslových harmonií a přijďte se podívat 20. října do Incheba Areny!

Vstupenky v ceně 790,- Kč jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro.

Více info:  FB event

Pořadatel: www.fource.cz