Jdi na obsah Jdi na menu

Americká zpěvačka Beth Hart oznámila další koncert v Praze!

9. 10. 2019

Live: Beth Hart

Datum: 23.10.2020                                              Místo: O2 universum, Praha

beth-hart_foto_greg-watermann.jpgBeth Hart (foto: Greg Watermann)

Na vlně úspěchu aktuálního studiového alba potvrzuje Beth Hart svou pozici jedné z nejlepších a nejúspěšnějších bluesrockových zpěvaček současnosti. Po třech vyprodaných koncertech ve Foru Karlín ohlásila termín pražského vystoupení v roce 2020, tentokrát v nejnovější hale O2 universum.

Nová deska „War In My Mind” spatřila světlo světa 27. září a podle prvních reakcí českých i zahraničních kritiků se jedná o nejlepší nahrávku, kterou kdy umělkyně vydala. Toto potvrzují nadšené recenze a bodování od 80% výše. Beth Hart s každým svým albem debutuje na prvních příčkách bluesrockových hitparád, ale to aktuální ji posouvá ještě dál. „War In My Mind” je totiž první deskou, která se umístila také v britské prodejní hitparádě Album Top 20.

O skladatelských kvalitách Beth Hart nikdy nebylo pochyb a o těch koncertních již několikrát přesvědčila i tuzemské publikum. Proto asi nikoho nepřekvapí informace o tom, že její letošní pražské vystoupení 6. prosince ve Foru Karlín je vyprodáno. A to je skvělá příležitost k oznámení termínu na příští rok. Poté, co v posledních třech letech třikrát po sobě zaplnila Forum Karlín až po strop, se Beth Hart po dohodě s pořadatelem rozhodla přesunout další show do většího sálu.

Beth Hart se představí 23. října 2020 v pražské hale O2 universum, nejnovějším a nejmodernějším koncertním prostoru v České republice. Zpěvačka pravidelně přijíždí se zbrusu novým playlistem, a jelikož má z čeho vybírat, pokaždé překvapí vyvážeností setu a samozřejmě i svým hudebním talentem.

Vstupenky v cenových relacích od 1590,- Kč do 3990,- Kč jsou k dostání v předprodejní síti Ticketmaster. Lístky na vystoupení jsou již k dispozici a je třeba zdůraznit, že nejlepší místa na všechny předešlé koncerty Beth Hart se vždy vyprodaly do jednoho měsíce od oznámení.