Jdi na obsah Jdi na menu

Americké duo Twenty One Pilots míří do Prahy!

12. 5. 2016

Live: Twenty One Pilots   

Datum: 04.11.2016                      Místo: Forum Karlín, Praha

twenty_one_pilots_2016.jpgTwenty One Pilots (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Americké duo Twenty One Pilots se po půl roce vrátí do Prahy. Jejich první vystoupení v Praze bylo úspěšně vyprodané čtvrt roku dopředu. Druhý koncert v rámci České republiky proběhne 4. listopadu ve Foru Karlín.

Twenty One Pilots jsou Tyler Joseph a Josh Dun, hudební duo pocházející z amerického Ohia. Minulý rok vydali v pořadí již čtvrté album „Blurryface”, které sklidilo mnoho pozitivních reakcí a konkrétně píseň „Stressed Out” má na Spotify přes 330 milionu poslechů.

Do Prahy se vrací v rámci světového turné s názvem „Emøtiønal Røadshøw”. Jejich hudba je velmi specifická, tvořena chytlavými elektro indie popovými melodiemi s nádechem hip hopu.

Díky upřímnému projevu, osobitosti a jedinečnosti si Twenty One Pilots vytvořili pevnou fanouškovskou základnu po celém světě. Tři měsíce dopředu vyprodaný koncert v Lucerna Music Baru je dostatečným důkazem, že i u nás mají mnoho příznivců. Tentokrát se představí 4. listopadu ve větších prostorách Fora Karlín.

Cena vstupenky na pražský koncert Twenty One Pilots je 830,- Kč a exkluzivní předprodej bude spuštěn 12. května v 10 hodin v omezeném množství na webu fource.cz. Od 13. května budou lístky k dispozici také v sítích GoOut.cz a Ticketpro.

Pořadatel: fource.cz

Související:

Koncert Twenty One Pilots se přesouvá do větších prostor!