Jdi na obsah Jdi na menu

Americké duo Twenty One Pilots zavítá premiérově do Prahy!

12. 10. 2015

Live: Twenty One Pilots   

Datum: 05.02.2016                                       Místo: Lucerna Music Bar, Praha

twentyonepilots2016.jpgTwenty One Pilots (foto - zdroj: Fource Entertainment)

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 5. února americké duo Twenty One Pilots. V rámci své první návštěvy České republiky představí nové album „Blurryface”. Show je součástí koncertní série Excelent Jukebox.

Americká dvojice z Ohia se dala dohromady v roce 2009. Předtím než Tyler Joseph a Josh Dun podepsali smlouvu s nahrávací společností, si sami vydali dvě alba („Twenty One Pilots” a „Regional At Best”). Pod vydavatelstvím Fueled By Ramen jim vyšla třetí deska s názvem „Vessel”. Ta se probojovala mezi Top 200 v žebříčku Billboard a prodalo se jí více než 300 tisíc kopií. Kapele se otevřely dveře ke koncertování po celém světě se zastávkami na festivalech jako Lollapalooza, Summersonic nebo Bonnaroo. Na amerických pódiích předskakovali kapelám Fall Out Boy, Neon Trees nebo Walk The Moon.

Nejnovější album s názvem „Blurryface” vyšlo letos v květnu. Okamžitě vystoupalo na vrchol americké hitparády a probojovalo se i mezi evropské žebříčky. Podíleli se na něm třeba Mike Elizondo (Dr.Dre, Eminem) nebo Mike Crossey (Keane, Foals, Jake Bugg, Kooks). „Blurryface” je exkurzí mezi žánry, míchá hip hop, pop, rock či reggae s řadou dalších stylů. „Nikdy jsem nechtěl vytvářet něco, kde lidi můžou předpovědět, co bude dál,” říká Tyler. Oba zároveň slibují, že celá nahrávka bude silným zážitkem také naživo. „Každý song jsme složili tak, aby si ho lidi maximálně užili. Sledovat, jak budou reagovat, je ještě větší zábava,” dodává Josh. Vypadá to, že se v únoru máme na co těšit.

Vstupenky na pražský koncert Twenty One Pilots jsou k dispozici v sítích GoOut.cz a Ticketpro za 550,- Kč.

Pořadatel: fource.cz