Jdi na obsah Jdi na menu

Američtí Imagine Dragons si již brousí zuby na pražský koncert!

4. 3. 2013

Live: Imagine Dragons

Datum: 24.04.2013          Místo: SaSaZu, Praha  

imaginedragons_db.jpgImagine Dragons (foto - zdroj: first-avenue.com)

KONCERT IMAGINE DRAGONS SE PŘESOUVÁ DO SASAZU!

Pořadatelé oznámili přesun očekávaného koncertu americké indie-rockové formace Imagine Dragons z původně plánovaného klubu Roxy do většího klubu Sasazu. Důvodem je obrovský zájem fanoušků o vstupenky. “Cena vstupenek zůstává stejná, již zakoupené vstupenky jsou i nadále platné, pouze se mění lokace,” potvrdil zástupce promotérské agentury Fource Entertainment.

Indie-rockový kvartet Imagine Dragons se vydává na mezinárodní turné a zavítá při něm i do pražského klubu SaSaZu, a to 24. dubna.  

Čtyřčlenná kapela se do Čech zavítá představit úplně poprvé. V názvu kapely, vybízejícím k představování draků, se skrývá anagram, o jehož přesném původu neví nikdo jiný, než sami členové kapely. Imagine Dragons pochází z třpytivého Las Vegas, hudebně jsou na pomezí sympatického indie-rocku, hiphopu i elektroniky - jejich skladby o démonech (Demons), času (It’s time) nebo krvácení (Bleeding out) nejsou žádnými krváky, spíše energickými baladami o životě. A kde jinde na ně brát inspiraci, než ve Vegas!

„Napsal jsem It’s Time v dost přechodném období,“ vzpomíná Dan Reynolds, bubeník a zpěvák Imagine Dragons. „Všechno šlo blbě. Chtěl jsem se rozhodnout, co dál se životem, jestli dělat hudbu profesionálně – dělal jsem těžký rozhodnutí o tom, kdo jsem a budu. Celou skladbu jsem napsal v kuchyni, podupával si, tleskal. Nenapadlo mě, že píšu hitovku, prostě jsem psal to, co pro mě bylo zrovna důležitý.“ Najít rovnováhu mezi jistotou a riskováním je v jádru tou hlavní hnací silou zvuku Imagine Dragons – a je také odrazem města, které nazývají domov. „Naše kapela by bez Las Vegas vůbec neexistovala – je to skvělé místo pro umělce, kteří se chtějí něco naučit.“

„Jsme moc rádi, že můžeme podpořit mladé, perspektivní umělce! Jejich producentem je stejný chlapík, který světu představil např. Eminema, Paramore nebo Rihannu. Koncert Imagine Dragons bude skvělá nabitá show – všichni se už těšíme, co si na nás v dubnu připraví tihle draci!“ řekl jeden ze zástupců Fource Entertainment. 

Úplně první koncert lasvegaských draků Imagine Dragons se koná 24. dubna v pražském klubu SaSaZu. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Cena vstupenky: 440,- Kč + poplatky.

Homepage klubu: https://cs-prague.sasazu.com/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář