Jdi na obsah Jdi na menu

Ben Cristovao vystoupí v rámci podzimního turné ve Foru Karlín!

22. 7. 2015

Live: Ben Cristovao     

Datum: 28.11.2015                                                         Místo: Forum Karlín, Praha

ben_cristovao_tour_2015.jpg

Úspěšný loňský rok a skvělý ohlas na desku „Made In Czechoslovakia” byl pro Bena Cristovao motivací při výběru zastávek letošního podzimního turné. Větší prostory, ještě propracovanější pódiová prezentace a maximální odhodlání. Vrcholem Live Tour 2015 bude 28. listopadu koncert v pražském Foru Karlín.

Ben Cristovao bere loňský rok jako velmi úspěšný, dařilo se mu ve všem, do čeho se pustil. Deska „Made In Czechoslovakia” se stala ihned po vydání nejúspěšnějším albem na iTunes i Deezeru. Pokřtil jej začátkem listopadu ve vyprodaném klubu Roxy a také většina dalších zastávek loňského podzimního turné byla vyprodána. Videoklip ke skladbě „Molly” se umístil na třetím místě mezi CZ videoklipy s největším počtem zhlédnutí na kanále YouTube za rok 2014. Singl „Sweet Chilli” převzala prakticky všechna mainstreamová tuzemská ráda (Evropa 2, Fajn Rádio, Radio Spin, Kiss rádia a další).

Až nyní si Ben dopřál zaslouženou dovolenou v Japonsku, aby načerpal nové síly pro budoucí projekty. Jednou z hlavních položek jeho programu pro rok 2015 je samozřejmě podzimní turné, které by mělo vizuálně i návštěvností pokořit to předchozí. Ben Cristovao opět zapojí skvělé muzikanty, chybět za mixážním pultem nebude ani jeho dlouholetý DJ a kamarád Abdu. Ve spolupráci s přední českou vjingovou společností vzniknou vizuály letošního turné a také light show bude v rukách těch nejlepších.

Nadupanou show Bena Cristovao si užijete od začátku až do jejího úplného konce!

Vstupenky jsou k dispozici za 300,- Kč + poplatky v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a Smsticket.