Jdi na obsah Jdi na menu

Brian May se zpěvačkou Kerry Ellis míří do Čech na miniturné!

11. 10. 2015

Live: Brian May & Kerry Ellis

03.03.2016 Gong, Ostrava
05.03.2016 Kongresové centrum, Zlín
06.03.2016 Boby centrum, Brno
08.03.2016 Kongresové centrum, Praha

brianmay-kerryellis2016.jpg Brian May & Kerry Ellis

Brian May a Kerry Ellis se představí na čtyřech koncertech v České republice. V sálech s omezenou kapacitou zazní skladby legendárních Queen i jiných umělců, a to ve zcela nových verzích!
 
Brian May a Kerry Ellis u nás vystoupí v rámci programu „One Voice”, se kterým sklízejí úspěchy po celém světě. Brian May je známý jako legendární kytarista Queen, producent a skladatel. Kerry Ellis se stala jednou z největších nových hvězd londýnského West Endu a Broadwaye. Ellis a May si jako dvojice získali respekt především díky svým živým vystoupením a nahrávkám „Acoustic By Candlelight” nebo „Anthems”, což je debutová deska, kterou Kerry vydala v roce 2010. 

Umělecké duo nedávno zveřejnilo skladbu „One Voice”, kterou napsal Ruth Moody, spoluzakladatel The Wailin' Jennys. Brian May na brianmay.com uvedl: „Tato skladba je Umění pro Umění. Pro mě je to něco, na co jsem hrdý, píseň s nádherným vokálem Kerry Ellis, ale má také křišťálově čisté lidské sdělení - Máte svůj hlas... a váš hlas může něco změnit.”

Projekt Briana Maye a Kerry Ellis se zrodil po setkání těchto dvou hvězd během konkursů na debutové představení muzikálu „We Will Rock You” v Londýně, kde se Kerry ujala role Meat. Brian May produkoval v roce 2010 její debutové studiové album „Anthems”, které bylo představeno o rok později na „Anthems Tour”. Následující „Born Free Tour” přineslo sérii intimních a akustických show probíhajících jen při svíčkách, které dvojice odehrála, aby zvýšila povědomí o své práci pro nadaci Born Free Foundation. Ellis a May v roce 2013 vydali živé album z první části „Born Free Tour” nazvané „Acoustic By Candlelight”.

Brian May, který právě dokončil jihoamerické turné s Queen a Adamem Lambertem říká: „Jsem rád, že se vracím do východní Evropy, kde jsem od roku 1986 hrál mnohokrát. Bude to něco jako mé 30. výročí.”

Koncert bude zahrnovat klasické hity legendárních rockových umělců, včetně Queen a Beatles. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro v cenových relacích od 1490,- Kč do 2590,- Kč.

Pořadatel: livenation.cz