Jdi na obsah Jdi na menu

Britský zpěvák Tom Grennan zavítá v příštím roce do Prahy!

31. 10. 2020

Live: Tom Grennan        

Datum: 20.04.2021                                                Místo: Rock Café, Praha

tom-grennan.jpgTom Grennan (foto - zdroj: fource.cz)

Tom Grennan o sobě dal poprvé vědět v roce 2016, kdy hostoval na úspěšném singlu „When It All Goes Wrong” drum'n'bassovým legendám Chase & Status. Už v té době měl ale v šuplíku několik soulem i indie folkem ovlivněných songů, které o dva roky později vydal na debutovém albu, jež doputovalo do top pětky britské hitparády.

Na druhou desku „Evering Road” aktuálně láká singly „This Is The Place”, „Amen” a „Oh Please”, z nichž poslední jmenovaný je inspirovaný hip hopem a Tomovou návštěvou New Yorku. „První věc, která se mi při psaní této písně vybavila, byl Brooklynský most, to, jak jsem po něm poprvé přecházel do Manhattanu. V ten moment jsem měl pocit, že nic není nemožné. Byl jsem nadšený z toho, kým vším se můžu stát. Oh Please je skladba, kterou jsem napsal po těžkém rozchodu, není to však vyloženě rozchodová záležitost, spíš vlastní povzbuzující vzkaz upozorňující na to, abych se vyhnul temným místům a činil ta správná rozhodnutí.”

Na své úspěchy plánuje Tom Grennan navázat druhým albem, které 20. dubna 2021 představí i tuzemským fanouškům v pražském klubu Rock Café. Vstupenky za 550,- Kč jsou k dispozici na fource.cz nebo v předprodejních sítích GoOut.cz a Ticketmaster.