Jdi na obsah Jdi na menu

Céline Dion se po dvanácti letech vrátí do České republiky!

28. 9. 2019

Live: Céline Dion

Datum: 21.05.2020                                              Místo: O2 Arena, Praha

celine-dion.jpgCéline Dion (foto - zdroj: Sony Music Canada)

Kanadská zpěvačka Céline Dion rozšiřuje aktuální šňůru „Courage World Tour” o několik desítek evropských koncertů. První z celkem třiatřiceti zastávek bude 21. května v pražské O2 Areně, kam se popová superstar vrátí po dlouhých dvanácti letech. Světové turné se uskuteční u příležitosti vydání alba „Courage”, k němuž dojde 15. listopadu.

Jako vlaštovku avizující novou desku Céline Dion zveřejnila před pár dny hned tři nové písně „Imperfections”, „Lying Down” a „Courage”. Ty odhalují podobu první anglicky zpívané nahrávky vycházející po šesti letech, jež slibuje eklektický mix baladických songů a ostřejších popových hitů. Skladba „Imperfections” se dočkala i videoklipu.

Kanadská diva, která sbírá ocenění již od svých osmnácti let, prodala za 35 let trvající kariéru téměř 250 milionů hudebních nosičů. Byla oceněna pěti Grammy, dvěma Oscary a v roce 2004 získala cenu Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob. Navíc byla Céline Dion v roce 2016 oceněna Icon Award za celoživotní přínos organizací Billboard Music Awards.

Aktuální turné nabídne jak nejznámější písně, mezi něž patří mimo jiné i titulní song k filmu „Titanic” s názvem „My Heart Will Go On” nebo osobitá verze nahrávky „All By Myself”, tak nové skladby z chystaného alba, které fanoušky přenesou od světoznámých hitů do prostředí současného popu.

Vstupenky na pražský koncert Céline Dion budou k dispozici od 4. října v 10.00 hodin v předprodejní síti Ticketportal. Pořadateli show jsou Concerts West, AEG Production a Bestsport.