Jdi na obsah Jdi na menu

Depeche Mode přidávají další koncert v Praze!

11. 6. 2013

Live: Depeche Mode

Datum: 10.02.2014        Místo: O2 Arena, Praha

depechemode-titulni-2014.jpgDepeche Mode (foto - zdroj: livenation.cz)  

DEPECHE MODE oznamují druhou část DELTA MACHINE TOUR 2013/14, v jejímž rámci kapela vystoupí v arénách evropských měst. V pražské O2 Areně se DEPECHE MODE představí 10. února 2014!

Vzhledem k obrovskému zájmu Depeche Mode, průkopníci elektronické hudby, oznámili druhou sérii koncertních termínů pro své „World Delta Machine Tour“.

V současnosti probíhající turné po stadionech a festivalech je velmi úspěšné - téměř všech 38 koncertů je vyprodaných několik týdnů před jejich konáním. Fanoušci budou nyní mít druhou šanci vidět toto skvělé trio ve složení Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher - a to v rámci jejich turné po arénách, které proběhne koncem roku 2013 a začátkem roku 2014.

Depeche Mode, kteří slaví více jak tři desetiletí na hudebním vrcholu a kteří doposud prodali více jak 100 milionů nosičů, nedávno vydali třinácté studiové album Delta Machine.

Jeden z hudebních kritiků se o albu vyjádřil, že to je jejich nejpůsobivější, nejgotičtější, nejbláznivější a nejlepší elektronické album od vydání titulu Violator.

Vstupenky na únorový koncert v cenách od 1290,- Kč do 1790,- Kč budou k sehnání v síti SazkaTicket.

Související: 

Před Depeche Mode v Praze vystoupí The Soft Moon

 

Náhledy fotografií ze složky Depeche Mode