Jdi na obsah Jdi na menu

Do Prahy přijede bluesová sesterská dvojice Larkin Poe!

25. 10. 2019

Live: Larkin Poe

Datum: 25.05.2020                           Místo: Lucerna Music Bar, Praha

larkin-poe.jpgLarkin Poe (foto - zdroj: Liver Music)

Duo z Nashvillu Larkin Poe oznámilo termíny koncertů evropského turné na příští rok. Na základě letošního úspěchu, kdy sestry Lovellovy ve své premiéře v České republice zahrály na pódiu vyprodaného Paláce Akropolis a doslova uchvátily publikum, se 25. května do Prahy vrátí.

Svou tuzemskou premiéru si Larkin Poe odbyli 25. března. Jejich vystoupení bylo původně oznámeno do menšího prostoru hudebního klubu Jazz Dock, ale lístky se vyprodali během několika týdnů, a tak byl koncert přeložen do Paláce Akropolis.

Tentokrát Larkin Poe zavítají do pražského klubu Lucerna Music Bar.

Sestry Rebecca a Megan Lovellovy se vracejí ke kořenům americké muziky, k žánrům jako blues, rock a folk. V roce 2018 vydaly kritikou velice ceněné album „Venom & Faith”, díky němuž se dostaly do centra pozornosti jako umělkyně, které dokáží vdechnout nový život hudebnímu dědictví svého dětství.

Potomkyně slavného amerického spisovatele Edgara Allana Poea vystupují jako Larkin Poe od roku 2010. Zlomovým časem jejich kariéry byl rok 2014, kdy vydali první studiovou nahrávku a také poprvé hráli na legendárním festivalu v Glastonbury.

Diskografie Larkin Poe: „Kin” (2014), „Reskinned” (2016), „Peach” (2017), „Venom & Faith” (2018)

Koncert pořádá agentura Liver Music v rámci série Prague International Bluenight. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti GoOut.cz nebo na webu musicbar.cz za 990,- Kč (stání) a 1390,- Kč (VIP balkón).