Jdi na obsah Jdi na menu

Do Prahy se vrátí Ozzy Osbourne, s ním dorazí i Judas Priest!

26. 10. 2020

Live: Ozzy Osbourne                        Special guests: Judas Priest

Datum: 28.01.2022                                                   Místo: O2 Arena, Praha

ozzy-osbourne.jpgOzzy Osbourne (foto: Angelika Špicarová)

Svou éru s kapelou Black Sabbath již Ozzy Osbourne slavnostně ukončil velkolepým turné „The End”. Zbývá se ještě s grácií vyrovnat se sólovou kariérou. Ta má vzestupy i slabší období, každopádně je ale Ozzy nezpochybnitelná žijící legenda. A dokázat to přijede 28. ledna 2022 do pražské O2 Areny.

Příznivci Ozzyho Osbourna si musejí své vstupenky pečlivě uschovat ještě dalších třináct měsíců. Vystoupení legendárního rockera se ze 13. listopadu 2020 posouvá na 28. ledna 2022, místem konání bude již avizovaná O2 Arena. Lístky zůstávají v platnosti a stále jsou k mání v síti Ticketportal.

„Opravdu chci poděkovat všem svým fanouškům za loajalitu a trpělivost. Věřte mi, nemůžu se dočkat, až vás všechny znovu uvidím. V těchto nejistých dobách zůstaňte v bezpečí. Bůh vám žehnej! S láskou Ozzy,” vzkazuje zpěvák alespoň na dálku.

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na livenation.cz, případně na ticketportal.cz nebo ticketmaster.cz.

Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě, nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě žádosti zákazníka do jednoho měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 31. března 2021 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil: Ticketmaster Česká republika prostřednictvím webového formuláře nebo Ticketportal. Žádat o vydání poukazu může pouze osoba, která zakoupila vstupenku/y na původní akci, jsou-li vstupenky ke dni podání žádosti platné.

Poukaz bude vydán v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci, a lze jej využít do 31. října 2021 na nákup vstupenek na některou z akcí pořádaných společností Live Nation Czech Republic s. r. o. Uplatněním poukazu na náhradní akci zaniká právo zákazníka na vrácení vstupného za zrušenou akci.

V případě, že ke dni tohoto oznámení žadatel patří do skupiny osob se zdravotním postižením, je evidován úřadem práce jako uchazeč o zaměstnání, je osoba těhotná nebo čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou, osoba starší 65 let nebo osamělý rodič pečující o nezaopatřené dítě (chráněné osoby), má dle zákona č. 247/2020 Sb., právo požádat o vrácení vstupného dle výše uvedeného postupu a vstupné mu bude vráceno do čtrnácti dnů od doručení jeho žádosti a prokázání, že patří mezi chráněné osoby.

V případě, že do 31. března 2021 zákazník nepožádá o vystavení poukazu, nebo pokud již vystavený poukaz do 31. října 2021 nevyužije nebo využije-li pouze jeho část, bude mu vstupné nebo jeho nevyužitá část vrácena až po 31. říjnu 2021, a to na jeho žádost do čtrnácti dnů způsobem, jakým vstupenku zakoupil.

Na starý kontinent Ozzy Osbourne rozhodně nezavítá sám. Speciálními hosty budou neméně slavní britští metaloví průkopníci Judas Priest vyzbrojeni povedenou deskou „Firepower”.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v síti Ticketportal v cenových relacích od 1790,- Kč do 2590,- Kč nebo VIP balíčky. Lístky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.