Jdi na obsah Jdi na menu

Do Prahy se vrátí Ozzy Osbourne, s ním dorazí i Judas Priest!

8. 5. 2019

Live: Ozzy Osbourne                        Special guests: Judas Priest

Datum: 29.02.2020                                                   Místo: O2 Arena, Praha

ozzy-osbourne.jpgOzzy Osbourne (foto: Angelika Špicarová)

Svou éru s kapelou Black Sabbath už Ozzy Osbourne slavnostně ukončil velkolepým turné „The End”. Zbývá se ještě s grácií vyrovnat se sólovou kariérou. Ta má vzestupy i slabší období, každopádně je ale Ozzy nezpochybnitelná žijící legenda. A dokázat to přijede 29. února 2020 do pražské O2 Areny.

Přesně na tomto místě se totiž zastaví turné, pojmenované vtipně v odkazu na jeden z jeho vlastních hitů, „No More Tours 2”. Evropská část začne poslední lednový den a potrvá šest týdnů. „Opravdu se těším na návrat do Evropy a děkuji všem fanouškům za podporu. Už se nemůžu dočkat, až se příští rok uvidíme,” řekl několikanásobný držitel ceny Grammy, který byl uveden do Rokenrolové síně slávy.

Na Starý kontinent však rozhodně Ozzy Osbourne nezavítá sám. Doprovodí jej neméně slavní britští metaloví průkopníci Judas Priest, stále vyzbrojeni povedenou aktuální deskou „Firepower”.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal v cenových relacích od 1790,- Kč do 2590,- Kč.