Jdi na obsah Jdi na menu

Do Prahy se vrátí Ozzy Osbourne, s ním dorazí i Judas Priest!

7. 12. 2019

Live: Ozzy Osbourne                        Special guests: Judas Priest

Datum: 13.11.2020                                                   Místo: O2 Arena, Praha

ozzy-osbourne.jpgOzzy Osbourne (foto: Angelika Špicarová)

Svou éru s kapelou Black Sabbath již Ozzy Osbourne slavnostně ukončil velkolepým turné „The End”. Zbývá se ještě s grácií vyrovnat se sólovou kariérou. Ta má vzestupy i slabší období, každopádně je ale Ozzy nezpochybnitelná žijící legenda. A dokázat to přijede 13. listopadu do pražské O2 Areny.

Evropská část koncertní šňůry „No More Tours 2”, která byla původně naplánována na leden a únor, nově začíná 23. října ve Velké Británii a bude zakončena 7. prosince v Helsinkách ve Finsku. Šestitýdenní turné se ještě zastaví v Irsku, Německu, České republice, Rakousku, Itálii, Španělsku, Švýcarsku a Švédsku.

„Nemůžu se dočkat, až znova pohnu zadkem, ale musíte být trochu trpělivější. Chci být na 100% připraven vyrazit, pořádně to na vás rozbalit a vystřelit vás z bot. Neodcházím do důchodu, pořád koncertuju a také je tu čerstvé album. Všem fanouškům upřímně děkuju za trpělivost a loajalitu, miluju vás,” řekl několikanásobný držitel ceny Grammy, který byl uveden do Rokenrolové síně slávy.

Na starý kontinent však Ozzy Osbourne rozhodně nezavítá sám. Speciálními hosty budou neméně slavní britští metaloví průkopníci Judas Priest vyzbrojeni povedenou deskou „Firepower”.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v síti Ticketportal za 2490,- Kč a 2590,- Kč nebo VIP balíčky. Lístky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.