Jdi na obsah Jdi na menu

Do prvomájových oslav v Praze se zapojí i Sonata Arctica!

21. 12. 2013

Live: Sonata Arctica

Datum: 01.05.2014          Místo: Retro Music Hall, Praha

sonataarctica2013.jpgSonata Arctica (foto - zdroj: birminghammail.co.uk)

Excelentní zpráva pro vyznavače severské melancholie… Tony Kakko a jeho gang - E.Vil, Henkka, Pasi a Tommy - se v rámci 15. výročí vydání debutového alba kapely SONATA ARCTICA a zároveň nadcházejícího vydání desky nové vypraví na cesty Evropou. Jedinou českou zastávkou turné této finské ikony symfonického power metalu bude Praha, Retro Music Hall a její termín je více než romantický - 1. květen 2014.

Sám Tony vás zve:

Ahoj! Už je to chvíle, co jsme byli na turné po Evropě, proto jsem velice rád, že můžu oznámit naši novou tour s novou deskou. Ta vyjde v březnu 2014 a jelikož nechceme plýtvat časem, začátkem dubna vyrážíme na celoevropské turné. Celá kapela se velice těší na to, až vám zahraje některé kousky z nového alba, stejně jako vám představí nového basistu jménem Pasi. Naživo je zvíře - uvidíte... Nashle na jaře! T.“

Mávátka s sebou potřebovat nebudete, ale vstupenka se vám šikne. Můžete ji zakoupit za 550,- Kč v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art nebo objednávejte přes www.mastersofrock.cz.