Jdi na obsah Jdi na menu

Evanescence přijedou do České republiky i s orchestrem!

3. 10. 2017

Live: Evanescence

Datum: 17.03.2018                            Místo: Kongresové centrum, Praha

evanescence_2018.jpgEvanescence (foto - zdroj: evanescence.com)

Dvojnásobní držitelé ceny Grammy Evanescence se v příštím roce vydávají na turné se zastávkou v Praze. Se symfonickým orchestrem a chystanou deskou „Synthesis”, která bude obsahovat nejoblíbenější skladby v nových aranžích, vystoupí 17. března v pražském Kongresovém centru.

„Synthesis” je čtvrtým studiovým albem skupiny. Kromě starších oblíbených písní na něm jsou i dva zcela nové songy, které Evanescence na turné představí za doprovodu plnohodnotného orchestru. Nahrávku produkovali bubeník Will Hunt a skladatel a aranžér David Campbell známý mimo jiné pro spolupráci s Justinem Timberlakem, Muse, Adele, Michaelem Jacksonem a dalšími.

„Tenhle projekt pro mě opravdu hodně znamená. Pod zvukem bubnů a kytar je v naší hudbě nesčetně vrstev,” říká zpěvačka Amy Lee. „Spolupráce s Davidem Campbellem nakonec vyústila v předělání písní do úplně nových aranží, nejen co se smyčců, komplikovaného programování a experimentování týče. Bude to naše první turné s orchestrem a já jsem nadšená, že se to děje. Soustředím se hlavně na vokály, emoce a příběh, který jsme v průběhu let vytvořili. Mám také radost z novinek. Kromě dvou nových skladeb jsou tam opravdu krásné instrumentální momenty. Celá věc proudí jako jeden velký dynamický soundtrack,” doplňuje.

Předprodej vstupenek v cenovém rozmezí od 890,- Kč do 2290,- Kč bude zahájen v pátek 6. října v 10 hodin v síti Ticketstream. Vedle klasických lístků budou k dispozici také VIP a MEET&GREET balíčky.