Jdi na obsah Jdi na menu

Fanoušky Apocalypticy v Praze rozparádí australští Tracer!

29. 9. 2015

Live: Apocalyptica feat. Franky Perez     Support: Tracer

Datum: 10.10.2015                                              Místo: Forum Karlín, Praha

apocalyptica2015.jpgApocalyptica (foto - zdroj: 1015.cz)

Finská skupina Apocalyptica přijede 10. října do pražského Fora Karlín, kde představí nový program k aktuální desce „Shadowmaker”, se kterým vyrazila začátkem léta na americkém turné. To už má úspěšně za sebou a od prvního říjnového dne se kapela přesune do Evropy, kde ji čeká čtyřicet koncertních zastávek, přičemž Praha bude devátou v pořadí.

Osmé studiové album Apocalypticy, které v Evropě vyšlo koncem dubna, je svým způsobem výjimečné. Na celé nahrávce se objevuje pouze jeden vokalista a tím je Franky Perez, který je známý především z kapely Scars On Broadway, tedy seskupení dvou členů System Of A Down - kytaristy Darona Malakiana a bubeníka Johna Dolmayana. Perez se po dobu „Shadowmaker Tour 2015” stal pátým členem skupiny a tím pádem je jisté, že se objeví i v Praze.

Jako předkapela se ve Foru Karlín představí australští Tracer, kteří v rámci svého setu budou čerpat především z posledního alba „Water For Thirsty Dogs”. Tříčlenná formace za dobu své desetileté existence vydala celkem tři studiové desky a její sound sahá od blues načichlého hard rocku ke stoner rocku a powerhouse grunge.

Vstupenky na pražský koncert jsou i nadále k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro a GoOut.cz za jednotnou cenu 880,- Kč.

Související:

Apocalyptica změnila termín svého pražského koncertu!

Finská formace Apocalyptica představí nové album i v Praze!