Jdi na obsah Jdi na menu

Fource Entertainment & Gambrinus Excelent přivezou do ČR vítěze britského X-Factoru Jamese Arthura!

14. 11. 2013

Live: James Arthur

Datum: 02.03.2014          Místo: Lucerna Music Bar, Praha

james-arthur-2013.jpgJames Arthur (foto - zdroj: supermusic.sk)

Praha se dočká vůbec prvního vystoupení vítěze britské soutěže X-Factor, mladého zpěváka a hudebníka Jamese Arthura! Tahle parádní show se uskuteční 2. března v Lucerna Music Baru v rámci koncertní série EXCELENT JUKEBOX! Celou sérii pečlivě připravují tým z Gambrinus Excelent společně s promotérskou agenturou Fource Entertainment: můžete se těšit na opravdu nezapomenutelný zážitek - tyhle týmy totiž nevedou žádné kompromisy a spokojí se jen s tím nejlepším.

Koncert Arthura v Praze je opravdovým polaskáním uší. Fanoušci moc dobře znají jeho skladby "You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You" a "Impossible", které momentálně duní vlnami éteru. Arthur vyhrál britský X-Factor ve svých 24 letech. Jeho první singl, "Impossible", se stal nejprodávanějším v historii X-Factoru (přes 2,5 millionu alb prodaných po celém světě)! Arthur letos na podzim také vydal svoji debutovou desku nazvanou "James Arthur", ke které se váže jeho blížící se evropské turné.

Čeští fanoušci se mohou těšit převážně na repertoár z nového alba, na kterém hraje se svoji skvělou kapelou. Žánrově se Arthur stále pohybuje v mezích pop-rocku, ale přidává i oduševnělý blues - zkrátka samé věci, které jsou jeho srdcovky a kvůli kterým se stal miláčkem publika ve Velké Británii!

Vstupenky na vůbec první koncert téhle britské superstar seženete v síti Ticketpro za 440,- Kč + poplatky a nebo také přímo v Lucerna Music Baru.

FB official event: www.facebook.com/events/218703651640617

Pořadatel: www.fource.cz