Jdi na obsah Jdi na menu

Hurts přijedou do České republiky s aktuální deskou Faith!

28. 1. 2021

Live: Hurts

Datum: 23.09.2021                                         Místo: O2 universum, Praha

021---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Netrpělivě očekávané album Hurts nazvané „Faith” vyšlo 4. září 2020 a kapela ho doprovodí turné, v jehož rámci vystoupí 23. září v pražském O2 universu. Deska je pro skupinu počátkem nové éry. Po období tvůrčího tápání se Hurts vracejí posíleni. Jsou syrovější a lepší než kdykoliv předtím.

Po již zveřejněných skladbách  „Voices”, „Suffer” a „Redemption” Hurts představili píseň „Somebody”.

Nadupaný pop s dynamickým rozsahem, to je nahrávka „Somebody”, která výrazně rozšiřuje zvukovou paletu formace. Jde o povznášející song plný energie, s působivými aranžemi Adama Andersona a dokonalým hlasem Thea Hutchcrafta. Jak hudebníci tvrdí: „Je to píseň o vzdoru, síle a schopnosti se znovu postavit na nohy. Oproti dalším skladbám to je o něco rychlejší záležitost, ale je to dobrá ukázka intenzity a energie, které jsou na albu přítomny.”

Hurts ohlásili návrat do svého duchovního domova - na pódia hudebních sálů. Světová koncertní šňůra „Faith World Tour” bude trvat tři měsíce a obsáhne sedmnáct zemí - Ázerbajdžán, Kazachstán, Rusko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Bělorusko, Ukrajinu, Slovensko, Českou republiku, Německo, Polsko, Švýcarsko, Holandsko, Belgii a Velkou Británii s poslední show v rodném Manchesteru.

Vstupenky v cenovém rozmezí od 990,- Kč do 1190,- Kč jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketmaster v těchto kategoriích:

Sezení 1. patro Platinum - 1190,- Kč
Sezení 1. patro Gold - 1090,- Kč
Sezení 2. patro Silver - 990,- Kč
Stání - 990,- Kč