Jdi na obsah Jdi na menu

Hurts přijedou do České republiky s novým albem!

30. 5. 2017

Live: Hurts

Datum: 17.11.2017                             Místo: Forum Karlín, Praha

hurts_2017.jpgHurts (foto - zdroj: informationhurts.com)

Synthpopové duo Hurts z Velké Británie má u nás silnou fanouškovskou základnu, o čemž svědčí v minulosti vyprodané koncerty i velký zájem o každý nový počin kapely.

Nedávno Hurts představili singl „Beautiful Ones”, který je už na první poslech stadionovým hitem se silným refrénem a lehce zapamatovatelnou melodií. Pražské publikum si, nejen tento song, bude moci zazpívat společně s Hurts na jejich koncertě, který se uskuteční 17. listopadu ve Foru Karlín. 

Skladbu „Beautiful Ones” doprovází i videoklip, který režíroval a zároveň si v něm zahrál hlavní roli, zpěvák a frontman skupiny, Theo Hutchcraft. Nezaměnitelným rysem tvorby Hurts jsou, kromě nenapodobitelného zvuku, i úchvatné vizuály.

Klip k „Beautiful Ones” je jedním z těch provokativních. Náměty nenávisti, lásky, brutality i krásy jsou zpodobněny v celé své syrovosti, z jedné strany postavené na intrikách a z druhé na empatii a laskavosti. Singl předznamenává nové album s názvem „Desire”, které vyjde 29. září.

Vstupenky na pražské vystoupení za 790,- Kč + poplatky jsou k dispozici v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal od 2. června. Na místě v den koncertu budou lístky za 900,- Kč.