Jdi na obsah Jdi na menu

Hurts se chystají na turné, v březnu dorazí i do Prahy!

11. 12. 2012

Live: Hurts

Datum: 28.03.2013          Místo: Lucerna Music Bar, Praha

021---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Britská kapela Hurts, která v loňském roce v Praze vyprodala hned dva koncerty, a která má na svých webových stránkách uvedena zatím jen dvě data únorových koncertů v Londýně a Berlíně s nápisem SOLD OUT, se po dvou letech vrátí opět do Prahy.

020---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Po fenomenálním celosvětovém úspěchu svého debutového alba Happiness, kterého prodali přes 2 milióny kopií a poté, co získali několik prvenství v prodeji na iTunes, poté, co v téměř desítce zemí získali zlatou nebo dokonce platinovou desku, a poté kdy koncertovali ve více než 40 zemích světa, se Theo Hutchcraft a Adam Anderson na několik měsíců odmlčeli, aby mohli pracovat na své nové desce. Ta vyjde na jaře roku 2013 a fanoušci ale i hudební kritici ji netrpělivě očekávají. Bude stejně úspěšná, jako ta první? Budou na ní stejně silné skladby jako třeba Wonderful Life nebo Better Than Love? Zatím nezodpovězené otázky…

017---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Chytřejší ale možná budeme už brzy! Hurts totiž oznámili data svého dalšího evropského turné, kdy jednou z dvanácti zastávek bude opět i pražský Lucerna Music Bar. Hurts se na místo svého prvního pražského koncertu vrátí 28.března!

032---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová) - celý fotoreport z koncertu 08.10.2011 ve Velkém sále Lucerny v Praze k nahlédnutí zde:  fotak.png.jpg fotogalerie

Vstupenky se začnou prodávat exklusivně prostřednictvím mailing listu kapely ve čtvrtek 13. prosince v 10:00. Pro více informací a nákup vstupenek, se zaregistrujte na stránkách www.informationhurts.com nejpozději do 17:00 středy 12. prosince.V tuzemských předprodejích budou vstupenky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 720,-Kč + poplatky od 14. prosince.


Více informací na:

www.informationhurts.com
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.informationhurts.comSouvisející:

Praha se na podzim dočká dalšího koncertu Hurts, tentokrát v Incheba Areně!

20. 3. 2013
Live: Hurts

Datum: 08.11.2013          Místo: Incheba Arena, Praha

022---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář