Jdi na obsah Jdi na menu

Kimbra, dvojnásobná držitelka Grammy, vystoupí v Praze!

16. 10. 2018

Live: Kimbra       

Datum: 14.03.2019                                 Místo: Lucerna Music Bar, Praha

kimbra_2019.jpgKimbra (foto - zdroj: musicbar.cz) 

Dvojnásobná držitelka Grammy a kritikou nadšeně přijímaná novozélandská umělkyně Kimbra vydává 26. října nové EP „Songs from Primal Heart - Reimagined”. EP obsahuje akustické verze čtyř písní z její poslední desky „Primal Heart”.

Kimbra tyto skladby přenese také do živé, intimní podoby, kdy se představí ve výjimečné a hudebně zeštíhlené inkarnaci s kytarou, kontrabasem a klavírem. Do Prahy zavítá 14. března, kdy své songy zazpívá v Lucerna Music Baru.

„Vždycky jsem toužila udělat kolekci akustických písní, kde bych vynechala beaty a skladby ořezala. Myslím, že posluchači najdou intimitu v tom, co dělám, když to podám více minimalisticky,” říká Kimbra. „Ačkoliv se mi použití technologie a produkce líbí, miluju jednoduchost... jen hlas a kytaru. Primal Heart (je o návratu k esenci nebo jádru naší humanity) se zdálo být skvělým albem, které je možné tímto způsobem prozkoumat.”

Vstupenky na pražské vystoupení za 640,- Kč + poplatky jsou k dispozici na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster a GoOut.cz. Na místě v den koncertu budou lístky za 750,- Kč.