Jdi na obsah Jdi na menu

King Crimson přidávají pro velký zájem druhý koncert v Praze!

9. 1. 2016

Live: King Crimson

Datum: 15.09.2016                                                  Místo: Forum Karlín, Praha

king-crimson-2016.jpgKing Crimson (foto - zdroj: NuCoast Productions)

Ačkoliv legendární britská formace King Crimson zavítá do Prahy až v polovině září, po měsíci od ohlášení je jejich vystoupení beznadějně vyprodané. K radosti všech příznivců skupiny pořadatelé oznámili její druhý koncert, který se uskuteční den po prvním zveřejněném datu, tedy 15. září.

V pražském Foru Karlín se King Crimson představí v sedmičlenné sestavě, jejíž rytmus udávají tři bubeníci. Její vznik před dvěma lety incioval kytarista, zakladatel a jediný stálý člen King Crimson - Robert Fripp, který tentokrát svedl dohromady - Jakka Jakszyka (zpěv, kytara, flétna), Tonyho Levina (baskytara), Mela Collinse (saxofon, flétna), Pata Mastelotta (bicí, perkuse), Gavina Harrisona (bicí) a Billa Rieflina (bicí, klávesy).

Na stávající turné se kapela rozjela v loňském roce a návštěvnostní rekordy zaznamenala jak ve Velké Británii, tak v Kanadě (kde si vyprodané sály rovněž vyžádaly další koncerty) či v Japonsku, s jehož publikem se rozloučila těsně před vánočními svátky.

Oba pražské koncerty ve Foru Karlín pořádá NuCoast Productions.

Vstupenky na pražský koncert King Crimson, který proběhne 15. září, jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal. Stejně jako na první termín jsou lístky pouze k sezení v cenových relacích od 990,- Kč do 1590,- Kč. Pro velký zájem o vstupenky na první koncert však tentokrát nebude možné lístky rezervovat.

Související:

King Crimson se v rámci svého reunionu zastaví v Praze!