Jdi na obsah Jdi na menu

Koncert Aurory se pro velký zájem přesouvá do větších prostor!

10. 8. 2018

Live: Aurora 

Datum: 17.01.2019                                                    Místo: Forum Karlín, Praha

aurora_2019.jpgAurora (foto - zdroj: fource.cz)

Z důvodu velkého zájmu přesouvá Aurora svůj vůbec první pražský koncert z klubu Roxy do Fora Karlín, kde 17. ledna představí druhé album.

První desku vydala, když jí bylo devatenáct let. Teď, o tři roky později, chystá její pokračování. Aurora je norské zjevení, které uchvátilo svět čistotou, upřímností a krásným hlasem.

Debut „All My Demons Greeting Me As A Friend” s úvodním hitem „Runaway” se hned po vydání vyšplhal na vrchol norské hitparády a do současné doby posbíral více než dvě stě milionů streamů. V Bergenu usazená zpěvačka, písničkářka a válečnice se neustále posouvá kupředu a připravované album komentuje následovně: „Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.”

Její nové skladby krouží kolem osobních i politických témat, přes rozchody a smrt, po feminismus i životní prostředí: „Svět se stal chaotickým místem k životu, což není jenom špatné. Takhle chaos můžeme ochutnat a pochopit jej pro naše vlastní dobro.” Změna je patrná už z prvního singlu „Queendom”, ve kterém se autorka vztahuje k hnutí „Time's Up” a volá nejenom po ženské pospolitosti, ale i po světě, v němž všichni bojují za práva všech. Klip k písni se navíc natáčel v Praze, mezi lokacemi se nacházel areál Pragovky či Branický pivovar.

Vstupenky zakoupené do původního prostoru zůstávají platné a není třeba je měnit za nové. Prodej dalších lístků za 795,- Kč byl spuštěn na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketmaster.