Jdi na obsah Jdi na menu

Koncert kapely Rybičky 48 v O2 Areně je přesunut na příští rok!

29. 6. 2020

Live: Rybičky 48                            

Datum: 04.12.2021                                                         Místo: O2 Arena, Praha

rybicky48.jpgRybičky 48 (foto - zdroj: Agentura Wink)

Koncert skupiny Rybičky 48 v pražské O2 Areně, který byl původně naplánován na 28. listopad letošního roku, se uskuteční v novém termínu 4. prosince 2021. Vstupenky na akci zůstávají v platnosti i na nové datum a není třeba je vyměňovat.

Vyjádření kapely:

„Asi jako každého z vás, i nás poslední rok v mnohém překvapil. S nástupem koronakrize jsme museli kompletně přehodnotit plány na nejbližší období. Zrušeny byly velké festivaly, na kterých jsme se měli objevit mnohdy v roli headlinerů. Protože chceme hrát, dohodli jsme se na menších akcích, tak abysme měli možnost se alespoň s částí z vás v létě potkat.

Bez obalu přiznáváme, že koronakrize, zrušení velkých akcí a další omezení, mají dost zásadní vliv na fungování skupiny. Koncert v O2 Areně je pro nás svátost a vyvrcholení mnohaletýho snažení. Ani nevíte, jak se na tenhle koncert těšíme, ale nikdo ještě neví, jak to s velkými akcemi na podzim bude, ovšem už teď jsme kvůli koronakrizi ztratili zásadní 3 měsíce příprav.

V takovým rozpoložení se těžko pracuje na něčem, co chcete dělat především a hlavně pro radost. Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli přesunout vystoupení na sobotu 4. prosince 2021. Chceme, aby tenhle koncert nebyl o stresu, kdy do poslední chvíle nevíte, zda veškerý čas, energie a finance padnou vniveč, kvůli tomu muziku neděláme. Chceme hudbou bavit vás i sebe a ze stresu dobrý věci nevznikají, proto jsme se rozhodli přesunout akci na příští rok. Můžeme vám slíbit, že do koncertu vložíme vše co máme, tak aby z tohoto velkýho mejdanu čišela hlavně čistá radost a dobrá energie, kterou si už roky vzájemně předáváme. Rockovou maturitu jsme přejmenovali na ROCKOVÝ REPARÁT, popravdě, nikdo z nás nepatřil mezi studijní typy, takže s reparáty máme bohatý zkušenosti.

Děkujeme, za pochopení, podporu a za to, že vás máme!”

Vstupenky na koncert formace Rybičky 48 v pražské O2 Areně zůstávají v platnosti i na nové datum a není třeba je vyměňovat. I nadále jsou k dispozici lístky v předprodejní síti Ticketportal za 790,- Kč nebo 950,- Kč.