Jdi na obsah Jdi na menu

Koncert Marina and the Diamonds se přesouvá do větších prostor!

5. 9. 2015

Live: Marina and the Diamonds

Datum: 11.12.2015                                                        Místo: Incheba Arena, Praha

marinaandthediamonds2015.jpgMarina and the Diamonds (foto: Charlotte Rutherford)

Jak je již delší dobu známo, jedenáctý prosincový den dorazí do Prahy Marina and the Diamonds, stane se tak v rámci aktuálního turné k nové desce „Froot”.

Pokud jste byli zklamaní z toho, že jste si nestihli na již vyprodaný koncert koupit vstupenku, máte nyní druhou šanci. Ne, že by zpěvačka přidala další vystoupení, ale vzhledem k velkému zájmu se plánovaná show v rámci jejího „Neon Nature Tour” přesouvá do větších prostor.

Marina and the Diamonds je jednou z hvězd, se kterou Lucerna Music Bar oslaví v následujících měsících dvacet let své existence celkem dvacítkou koncertů. Tento záměr dle pořadatelů i nadále platí, jen se show uskuteční 11. prosince v pražské Incheba Areně. Tím bude zároveň možné posunout konec koncertu na pozdější dobu.   V Lucerna Music Baru byl totiž z důvodu diskotéky v Lucerně plánován již na 21:30 hod.

Informace o změně místa konání vyvolala na sociálních sítích velkou vlnu nevole, pořadatelé však slibují, že prostory budou maximálně uzpůsobeny původnímu záměru vystoupení. Proto bude kapacita Incheba Areny oproti ostatním hudebním akcím snížena o tisíc lidí.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Fanoušci, kteří volají po vrácení lístků, je mají možnost vrátit v místě prodeje v termínu od 4. září do 30. září.

Další vstupenky za 790,- Kč + poplatky jsou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.

Související:

Marina and the Diamonds přesouvá zbytek turné na jaro!

V Praze bude koncertovat Marina and the Diamonds!