Jdi na obsah Jdi na menu

Koncert Twenty One Pilots se přesouvá do větších prostor!

21. 5. 2016

Live: Twenty One Pilots   

Datum: 04.11.2016                                       Místo: Tipsport Arena, Praha

twentyonepilots2016.jpgTwenty One Pilots (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Poté, co během pár hodin vyprodali Forum Karlín, se pražská zastávka Twenty One Pilots přesouvá do holešovické Tipsport Areny. Datum 4. listopadu zůstává stejné.

Twenty One Pilots se do Prahy vrací po několika měsících. Jejich únorový koncert v Lucerna Music Baru byl absolutně vyprodaný a Tyler Joseph s Joshem Dunem sklidili od fanoušků obrovský aplaus. Nyní je Praha na seznamu evropských zastávek turné „Emøtiønal Røadshøw”, jehož americké koncerty jsou již beznadějně vyprodané. Duo Twenty One Pilots mělo původně vystoupit 4. listopadu v pražském Foru Karlín. Datum se nemění, jen se koncert přesouvá do větších prostor Tipsport Areny.

Prodej vstupenek do Tipsport Areny v cenových relacích od 890,- Kč do 1590,- Kč bude zahájen ve středu 25. května v 10 hodin v sítích Ticketpro a Ticketportal. Lístky na původní místo, Forum Karlín, zůstávají v platnosti a jsou na stání. Pokud budete chtít vstupenku upgradovat za místo k sezení, kontaktujte ve dnech 23. a 24. května Ticketpro na emailu ticket@ticketpro.cz.

Související:

Americké duo Twenty One Pilots míří do Prahy!