Jdi na obsah Jdi na menu

Královna saxofonu Candy Dulfer bude koncertovat v Praze!

1. 3. 2016

Live: Candy Dulfer

Datum: 22.04.2016                                  Místo: Lucerna Music Bar, Praha

candy_dulfer_2014.jpgCandy Dulfer (foto - zdroj: agharta.cz)

Do Prahy se vrací úžasná holandská saxofonistka Candy Dulfer. Vystoupí v rámci AghaRTA Prague Jazz Festivalu 22. dubna v Lucerna Music Baru.

Když se poprvé před dvaceti lety představila Candy Dulfer v Praze, nikdo netušil, že i teď bude stálé půvabná, stále zábavná a její hudba bude mít stále tolik příznivců.

Candy Dulfer stále staví na pevných jazzových základech a nebojí se přidávat nejnovější hudební vlivy. Těšit se tak můžete na unikátní směs funku, soulu a taneční hudby, která vás zaručeně dostane na parket. V Praze přijdou na řadu nejenom notoricky známé hity z bohatého repertoáru Candy jako „Lily Was Here“, „Pick Up The Pieces“, „Saxuality“, ale také zajímavá hudební překvapení.

Candy Dulfer začala hrát na saxofon už v šesti letech. Svou první kapelu založila ve čtrnácti a hned její debutové album „Saxuality“ (1990) bylo nominované na Grammy. Má za sebou už devět studiových desek, dvě živé nahrávky a kompilační album. Vedle hraní s vlastní kapelou spolupracovala s největšími hvězdami světové hudební scény jako Prince, Van Morrison, Pink Floyd, David Stewart a další. Samotný funkový mág Prince kdysi prohlásil: „Když chci saxofon, zavolám Candy.“

Vstupenky na stání jsou k dispozici za 495,- Kč + poplatky. Předprodej běží na webu agharta.cz (bez poplatku) a musicbar.cz, dále v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.