Jdi na obsah Jdi na menu

Legendární The Offspring oznamují samostatný koncert v Praze!

13. 6. 2017

Live: The Offspring            Support: Newdrive, The Bottom Line

Datum: 23.08.2017                                             Místo: Malá sportovní hala, Praha

the-offspring_2017.jpgThe Offspring (foto: Angelika Špicarová)

Neuvěřitelných 24 let již uplynulo od první koncertní návštěvy legendy amerického punk rocku The Offspring v České republice, a přesto stále předvádějí stejný drive jako poprvé!

V roce 1993 The Offspring vystoupili, těsně před vydáním průlomového alba „Smash”, v dnes již neexistujícím klubu U Zoufalců. Letos se po šesti letech zastaví v Praze a to 23. srpna v Malé sportovní hale.

Americká punk rocková kapela The Offspring, která má na svém kontě devět studiových alb a jedno album s největšími hity, se před rokem připomněla hudebním fanouškům festivalovým setem na Rock for People. Tentokrát přijedou s plnohodnotným koncertním playlistem osvědčených hitů a zřejmě i s několika dalšími novými kousky z připravované studiové desky.

The Offspring vznikli v roce 1984 v Kalifornii. Během své historie odehráli více než 1100 koncertů po celém světě a prodali přes 40 milionů nosičů. Jejich třetí studiová nahrávka „Smash” z roku 1994 byla nejprodávanějším albem, které kdy vyšlo u nezávislého vydavatelství. Ta další již pravidelně okupovala přední příčky prodejních hitparád. Na novou desku skupiny se netrpělivě čeká od roku 2012, kdy vyšlo album „Days Go By”.

The Offspring jsou jednou z koncertních stálic světové rockové scény. Hrají v sestavě Dexter Holland (zpěv, kytara), Noodles (kytara), Greg K (baskytara) a Pete Parada (bicí).

Jako předkapely představí The Offspring českým fanouškům dvě nadějné formace mezinárodní punk rockové scény. Německo-švédskou skupinu Newdrive a britskou partu The Bottom Line.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v sítích GoOut.cz a Ticketpro v cenových relacích od 890,- Kč do 1290,- Kč.