Jdi na obsah Jdi na menu

Legendy Def Leppard a Whitesnake přijedou do Prahy!

2. 11. 2018

Live: Def Leppard + Whitesnake

Datum: 17.06.2019                                        Místo: O2 Arena, Praha

012---whitesnake.jpg Whitesnake (foto: Angelika Špicarová)

Britští hard rockoví matadoři Def Leppard a Whitesnake spojili své síly na společném turné, a to na sklonku jara nemine ani Českou republiku. V pondělí 17. června zavítají obě kapely do pražské O2 Areny.

Def Leppard mají na kontě více než sto milionů prodaných desek a jsou držiteli dvou prestižních ocenění Diamond Awards. Pětičlenná skupina - v současné době ve složeni Joe Elliott (zpěv), Vivian Campbell (kytara), Phil Collen (kytara), Rick „Sav” Savage (basa) a Rick Allen (bicí) - vznikla v roce 1977 v Sheffieldu a má velké množství hitů. Def Leppard nahráli celou řadu klasických přelomových alb, jejich tvorba ovlivnila nejednu generaci fanoušků i kapel. Velkolepá živá vystoupení, plná silných melodických skladeb, se stala pro tento kvintet synonymem.

Whitesnake vydávají novou desku „Flesh & Blood” a na koncertech představí songy z aktuální nahrávky i největší hity z více než 40 let trvající kariéry. Klíčovou osobností Whitesnake je zpěvák David Coverdale. Kapelu založil v roce 1978, dva roky poté, co opustil Deep Purple. V hudbě této formace se přirozeně snoubí hard rock s blues rockem a výsledek posluchače spolehlivě přitahuje stejně jako muzika jejich o rok starších souputníků.

Vstupenky na pražské vystoupení jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal v cenových relacích od 1190,- Kč do 1790,- Kč.