Jdi na obsah Jdi na menu

Lisa Stansfield vystoupí premiérově v České republice!

14. 7. 2014

Live: Lisa Stansfield

Datum: 01.11.2014                            Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

lisa-stansfield-2014.jpgLisa Stansfield (foto - zdroj: theguardian.com)

Jedna z největších hvězd R´n´B, soulu a popu osmdesátých a devadesátých let, světoznámá zpěvačka Lisa Stansfield vystoupí 1. listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny.

Její krása, oduševnělý zpěv a nadčasový tanec již mohli vidět diváci jak v Evropě tak i Americe, nyní budou mít tuto příležitost i čeští posluchači.

Mezi její nejznámější a nejúspěšnější skladby patří: „All Around The World“, „Change“, „Never, Never Gonna Give You Up“, „The Real Thing“, „Time to Make You Mine“, nebo „Set Your Loving Free“.

Lisa Stansfield nazpívala také několik duetů s Georgem Michaelem, Barry Whitem a skupinou Queen, a podílela se na nahrávkách „Someday (I'm Coming Back)“ soundtracku k filmu Osobní strážce s Kevinem Kostnerem a Whitney Houston, a na písni k filmu Neslušný návrh s Robertem Redfordem a Demi Moore.

Dvakrát byla nominována na cenu Grammy v kategoriích Best New Artist a Best Female Pop Vocal Performance. Čtyři z jejích alb se staly mezinárodně nejprodávanější s více jak patnácti miliony kopií a vytvořila více než dvacet singlů. Lisa Stansfield nikdy netoužila po slávě, nesnažila se držet trendů, chtěla jen dělat dobrou hudbu a svojí kariéru přizpůsobila vlastnímu tempu života. Získala řadu ocenění, včetně Brit Awards, Billboard Music Award nebo World Music Award. Její největší hit „All Arount The World“ byl jedničkou hitparád v mnoha zemích světa. Ve Spojených státech byl tento hit číslo jedna v hitparádě Hot Dance Club a Hot R & B / Hip-Hop Songs, a třetí v Billboard Hot 100.

V roce 2004 vydala své šesté studiové album „The Moment“, které produkoval Trevor Horn. Byla to sbírka největších hitů, která dosáhla na platinovou desku. Lisa Stansfield vyprodala  své první britské turné, včetně londýnské Royal Albert Hall.

V roce 2013 se Lisa Stansfield vrátila do záře reflektorů se svým novým albem „Seven“, na kterém se podílel i její manžel a dlouholetý spolupracovník Ian Davaney. Vydání této desky provázelo v roce 2013 vyprodané evropské turné. 

Lisa Stansfield zavítá 1. listopadu poprvé i do České republiky! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, která se koná od 20:00 hodin v pražské Lucerně.

Vstupenky v cenových relacích od 950,- Kč do 1790,- Kč jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro.