Jdi na obsah Jdi na menu

LP potěší české fanoušky hned dvěma koncerty v Praze!

12. 12. 2018

Live: LP          

Datum: 11.05.-12.05.2019                           Místo: Forum Karlín, Praha

lp_2019.jpgLP (foto - zdroj: colours.cz)

Americká zpěvačka LP představí 11. a 12. května v pražském Foru Karlín nové album „Heart To Mouth”. Deska vyšla 7. prosince a hned první singl „Girls Go Wild” se stal jednou z nejhranějších skladeb v českých rádiích.

Do České republiky se LP vrátí podruhé po nadšeně přijatém vystoupení na hlavní scéně festivalu Colours of Ostrava 2017, kde svým výrazným hlasem a obrovským charisma pobláznila desetitisíce návštěvníků.

V pořadí pátá studiová nahrávka „Heart To Mouth” se vyznačuje přímostí výpovědi - bez cenzury, bez nadbytečných slov. „Když přistoupím k mikrofonu a začnu zpívat, cítím přímé spojení mezi srdcem a ústy,” říká LP. První nápady na aktuální desku začala zpěvačka sbírat již v roce 2017 a opět spolupracovala s producentem Mikem Del Rio (Eminem, X Ambassadors, Skylar Grey) a skladatelem Nathanielem Campanym. „Za ty roky jsem již zjistila, co chci pro sebe, co chci říci, co chci předat lidem, co chci hrát,” pokračuje LP. „Nemusím nic předstírat, mohu se projevit naplno, což pramení z tvůrčí svobody. Nemusím nikoho žádat o povolení, mohu být tou, kterou být chci. A psát o tom.”

Na albu „Heart To Mouth” tak LP hovoří o lásce, touze, strachu, nejistotě, nevěře, lítosti a vykoupení. „Mám štěstí, že moji fanoušci tomu rozumí. Vidí a slyší, že jsem si prošla nepříjemnými momenty, než jsem se dostala až sem. A oceňují to, protože všichni tím procházíme - od kolébky do hrobu. A já o tom jen zpívám. Pokud se vám to líbí, skvěle. A pokud ne, je to jedno,” uzavírá umělkyně.

LP se naplno prosadila deskou „Lost On You” z roku 2017, kdy stejnojmenný hit překonal pět set milionů přehrání a dosáhl na platinové ocenění například v Rusku, Polsku, Řecku, Švýcarsku, Itálii nebo Francii. Více než 280 milionů zhlédnutí se dočkaly videoklipy „Lost On You”, „Muddy Waters” a „When We’re High”, zatímco média jako Billboard, Paper, Out Magazine, V Magazine, Interview či British Vogue pěly na její nahrávku jen samou chválu. Vystoupila na mnoha festivalech i v nejsledovanějších televizních pořadech jako „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „The Late Late Show with James Corden” nebo „Later... with Jools Holland”.

Předprodej vstupenek na oba pražské koncerty LP začne 14. prosince v 11:00 hodin v sítích GoOut.cz a Ticketportal v cenových relacích od 990,- Kč do 1690,-Kč.