Jdi na obsah Jdi na menu

Madonna přidává další koncert v Praze!

23. 3. 2015

Live: Madonna

Datum: 08.11.2015           Místo: O2 Arena, Praha

madonna-2015.jpgMadonna (foto - zdroj: madonna.com)

Česká republika přivítá americkou zpěvačku Madonnu v rámci jejího světového turné Rebel Heart, a to hned dvakrát! Královna popu vystoupí v pražské O2 Areně nejen 7. listopadu, ale i o den později.

„První koncert ještě není úplně vyprodaný, vstupenky na něj jsou stále v prodeji. Protože ale bude brzy vyprodáno, oznamujeme již nyní termín druhého koncertu Madonny v Praze,” řekl Petr Novák z Live Nation.

První koncert turné je ohlášen na 29. srpna v Miami na Floridě. Následovat budou představení v New Yorku, Los Angeles, Chicagu, Philadelphii, Bostonu, Vancouveru, Montrealu a v několika dalších městech, včetně San Juanu v Portoriku. V návaznosti na severoamerickou část turné Rebel Heart odstartuje Madonna 4. listopadu v Kolíně evropskou sérii koncertů, během které mimo jiné navštíví Barcelonu, Paříž, Londýn, Glasgow a také Prahu.

Prodej vstupenek na přidaný koncert Madonny začne 26. března. Lístky budou k dispozici v cenových relacích od 1150,- Kč do 5760,- Kč v síti Ticketportal. Členové fanklubu Madonny si mohou vstupenky zakoupit již 23. března, členové Live Nation klubu od 25. března.

Související:

Královna popu Madonna přijede v listopadu do Prahy!