Jdi na obsah Jdi na menu

Marilyn Manson to rozbalí v pražské Lucerně!

1. 3. 2014

Live: Marilyn Manson

Datum: 12.08.2014          Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

marilyn-manson-2014.jpgMarilyn Manson (foto - zdroj: gunshyassassin.com)

Samozvaný ‘God of Fuck’ Marilyn Manson oznámil na srpen koncert v Praze!

10 alb, 3 nominace na Grammy, celou řadu bývalých členů kapely, plnej náklaďák cover verzí a víc kontroverzí než sám ďábel - to je Marilyn Manson, který 12. srpna ve Velkém sále Lucerny předvede hudební show, která vám zaručeně srazí hlavu.

Již po šesté k nám zavítá legendární rocková kapela Marilyn Manson se svým nezaměnitelným frontmanem. Kapela, v minulosti spojená se skandály, která mnohokrát musela čelit kritice a odmítání ze strany církve, přes sdružení rodičů až po vysoké politiky, v poslední dekádě výrazně změnila svoje směřování. Kontroverze z let devadesátých je už nenávratně pryč a dění kolem kapely se soustřeďuje hlavně na frontmana, jehož jméno je identické s názvem kapely.

Comeback z roku 2012 přinesl kromě jiného i zatím nejnovější, kritiky a veřejností velmi dobře přijaté album "Born Villain". Po jeho vydání následovalo velmi úspěšné a dlouhé turné, v rámci kterého navštívil i Českou republiku a vyprodal pražskou Lucernu. Od té doby se začalo mluvit o novém albu, které bude podle Mansona velmi filmové.

Manson se nedávno nechal slyšet, že právě začíná jeho filmová kariéra. V minulosti se objevil ve více filmech, avšak poslední dobou se začínají role hromadit. V loňském roce se například objevil ve dvou epizodách seriálu "Californication", kde si zahrál po boku Davida Duchovnyho, poté si zahrál ve snímku "Wrong Cops" extravagantního režiséra Quentina Dupieux, se kterým v současností natáčí další film a spolupracuje s ním i na hudbě. Kromě dalších menších rolí v jiných seriálech se začalo pracovat na dlouho očekávaném projektu "Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll", jehož scénář napsal samotný Marilyn Manson a ve kterém má ztvárnit hlavní roli – Lewise Carrolla. Počátky tohoto nápadu se datují až do roku 2005, z příčin neznámých se však produkce pozastavila a projekt skončil v šuplíku až do tohoto roku. Manson nabídl režii Rogerovi Avarymu, který je známý pro svou spolupráci na scénářích slavných filmů Quentina Tarantina – "Gauneři", "Pravá Romance" a "Pulp Fiction".

Marilyn Manson však pracuje také na nové nahrávce. Na albu má spolupracovat s bubeníkem Gilem Sharonem z avantgardní kapely Stolen Babies. Podle Mansonových slov se s albem dostává do finální fáze a očekává s ním novou hudební etapu ve svém životě. Datum vydání a název alba ale ještě není znám.

Marilyn Manson byl nedávno v hlasování fanoušků vybrán jako headliner Alt-festu ve Velké Británii, který proběhne ve dnech 15.-17. srpna a kam se přesune bezprostředně po svém pražském koncertě. Ten se uskuteční 12. srpna od 20:00 hod. ve Velkém sále Lucerny.

Vstupenky za 900,- Kč + poplatky jsou v prodeji od pátku 28. února v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Více informací:

www.facebook.com/events