Jdi na obsah Jdi na menu

Marina and the Diamonds přesouvá zbytek turné na jaro!

15. 11. 2015

Live: Marina and the Diamonds

Datum: 02.03.2016                             Místo: Malá sportovní hala, Praha

marinaandthediamonds2015.jpgMarina and the Diamonds (foto: Charlotte Rutherford)

Příznivci zpěvačky Marina and the Diamonds by měli zpozornět. Plánovaný prosincový koncert v Praze se totiž přesouvá na březen příštího roku.

Jak se uvádí v tiskové zprávě, která byla v pátek třináctého listopadu zveřejněna, přesouvá Marina and the Diamonds všechny zbývající koncerty právě probíhající „Neon Nature Tour”. K tomuto kroku Marinu vedly rodinné důvody, neboť jednoho z jejích nejbližších trápí vážné zdravotní problémy a zpěvačka chce tedy trávit co nejvíce času v jeho blízkosti.

Svým fanouškům se Marina omlouvá a slibuje, že všechny koncerty k aktuální desce „Froot”, jež se letos neuskuteční, nahradí v únoru a březnu příštího roku. Ten pražský tak proběhne až 2. března v Malé sportovní hale (dříve Incheba Arena) na Výstavišti.

Vstupenky na pražský koncert Marina and the Diamonds zůstávají v platnosti, případně je můžete vrátit v místě zakoupení do 30. listopadu. Další lístky za 790,- Kč + poplatky jsou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.

Pořadatel: dsmacku.com

Související:

V Praze bude koncertovat Marina and the Diamonds!

Koncert Marina and the Diamonds se přesouvá do větších prostor!