Jdi na obsah Jdi na menu

Norská producentská hvězda Kygo se vrací do Prahy!

15. 12. 2015

Live: Kygo

Datum: 09.04.2016                               Místo: Forum Karlín, Praha

kygo2016.jpgKygo (foto - zdroj: kygomusic.com)

Norská producentská superstar Kygo roztančí v sobotu 9. dubna Forum Karlín. S sebou přiveze i dlouho očekávané debutové album, které má vyjít 2. února.

Kygo, vlastním jménem Kyrre Gørvell-Dahll, je norský producent, který se proslavil díky svým remixům známých skladeb. První úspěch slavil s předělávkou skladby Eda Sheerana „I See Fire”, která má od svého vydání v roce 2013 více než padesát milionů zhlédnutí na YouTube. V tomtéž roce se podílel i na singlu „Cut Your Teeth” anglické zpěvačky Kyly La Grange. Průlom do první ligy elektronické taneční hudby přišel se singlem „Firestone”, na kterém hostoval Conrad Sewell. Více než 149 milionů zhlédnutí na YouTube a 330 milionů přehrání na Spotify mluví jasně, stejně jako několikanásobné ocenění platinovou deskou. Podobného zájmu se dočkaly ještě singly „Stole The Show” (featuring Parson James) a „Nothing Left” (featuring Will Heard).

I přes úspěchy se svou vlastní tvorbou pokračuje Kygo také s remixy. O předělání svých songů ho osobně požádal Chris Martin z Coldplay nebo Avicii. S ním Kygo spolupracoval i na vystoupení na Findings Festival v Oslu. I díky tomuto koncertu se stal jedním z headlinerů TomorrowWorldu. Vrcholem pak byla pozice headlinera na chicagské Lollapalooze v létě 2015.

Vstupenky jsou k dispozici na GoOut.cz a v síti Ticketpro. Lístky v první vlně stojí 590,- Kč, po jejich vyprodání se cena zvýší na 690,- Kč.