Jdi na obsah Jdi na menu

Norská zpěvačka Aurora přiveze do Prahy novou desku!

24. 7. 2021

Live: Aurora 

Datum: 26.02.2022                                   Místo: Forum Karlín, Praha

aurora.jpgAurora (foto - zdroj: fource.cz)

Aurora, která se díky své otevřenosti a upřímnosti stala milovanou aktivistkou a alt-popovou ikonou, se vrátí do České republiky. Norská umělkyně vystoupí 26. února 2022 v pražském Foru Karlín a představí zde nové album.

Zpěvačka Aurora je připravená sdílet se světem své vnitřní já. Tento posun ve vnímání vlastní tvorby naznačil už loňský singl „Exist For Love”, který je zdrcující úvahou o lásce, jež definuje naše životy a romantické, platonické i rodinné vztahy. Hlavním tématem desky je snaha motivovat ostatní k činům: „Když se podívám zpětně na posledních sto let naší historie, na věci, které jsme udělali správně, i ty, které jsme mohli zvládnout lépe, tak mám pocit, že teď dokážeme dělat vše jinak a směřovat k lepší budoucnosti než naši rodiče a předci.”

„Ráda se soustředím na věci, které mohu ovlivnit,” prozradila s úsměvem na tváři zpěvačka, producentka a performerka Aurora prostřednictvím videohovoru během pandemie. V písních se vždy snažila odrážet také své pocity a obavy. Během minulého roku se zaměřila na to, jak své myšlenky co nejpřesněji zachytit a autenticky předat posluchačům.

Vstupenky na pražský koncert za 895,- Kč jsou k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketmaster.