Jdi na obsah Jdi na menu

Papa Roach přivezou třaskavou směs drtivého metalu do Prahy!

23. 5. 2014

Live: Papa Roach

Datum: 19.08.2014                                      Místo: Lucerna Music Bar, Praha

paparouch2014.jpgPapa Roach (foto - zdroj: paparoach.com)

Papa Roach existují již téměř 20 let, během kterých prodali po celém světě přes 10 miliónů alb. Získali dvě nominace na Grammy, MTV nominace, měli jedenáct hitů v rockové Top 10, sedm hitů v alternativní Top 10 a jejich singl "Last Resort" se stal Nejhranějším alternativním singlem desetiletí.

O jejich posledním albu z roku 2012 s názvem "The Connection" rockové magazíny psali v superlativech:

“Čistý žhavý rock ‘n roll a popové dloubance do žeber.” Kerrang 4K

“Díky Satanovi za Papa Roach.” Metal Hammer 9/10

“...triumfální směs drtivého metalu, jedovatého rap-rocku a bleskových synkop...funguje to jak víno...” Classic Rock

“Stárnutí se ctí asi nezamýšleli, ale prostě se to děje!“ QČlenové Papa Roach ale letos začali s nahráváním další nové desky. Ta vzniká ve studiu s producentem Kevinem Churko (Ozzy Osbourne, In This Moment, Five Finger Death Punch), který byl nominován na cenu Juno Awards. Zpěvák Jacoby Shaddix, kytarista Jerry Horton, basák Tobin Esperance a bubeník Tony Palermo jsou nadšeni novou kapitolou své hudební historie.

Kevin Churko říká: “Uvědomuji si, proč Papa Roach i nadále dominují hudebnímu průmyslu a radiovým vlnám. Nikdy jsem nepracoval s tak soustředěnou kapelou. Papa Roach jsou opravdovou kapelou, jejíž členové přinášejí své nápady k diskusi. Ve studiu jsou pořád všichni. Na desce jsou nové zvuky i nápady, ale kouzlo starých Papa Roach se neztratilo.”Papa Roach se proslavili výbušnými až elektrizujícími koncerty a kritika je považuje za jednu z nejlepších koncertních kapel vůbec. V roce 2013 vystoupili na mnoha festivalech v Evropě – britském Download Festivalu, německých Rock Am Ring a Rock Im Park a dalších v Británii, Polsku a Rusku, pro letošek jsou mimo jiné mezi headlinery britských festivalů v Readingu a Leedsu a dále festivalů v Belgii a v Mexiku. Papa Roach ale budou v létě k vidění i v Praze, a to 19. srpna od 20 hodin v Lucerna Music Baru.Vstupenky za 720,- Kč + poplatky jsou k dispozici v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu www.musicbar.cz. V pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 900,- Kč.

Web: http://lucerna.musicbar.cz/