Jdi na obsah Jdi na menu

Pohodář jedoucí na vlně reggae, Patrice, se představí v Praze!

8. 7. 2014

Live: Patrice 

Datum: 23.11.2014                                       Místo: Lucerna Music Bar, Praha

patrice2014.jpgPatrice (foto - zdroj: genero.tv)

Skvělá novinka pro všechny příznivce pohodové muziky! Představitel parádního mixu reggae, neo-soulu, jazzu, R&B, hip-hopu, funku i folku, Patrice, se poprvé představí pražskému publiku 23. listopadu v Lucerna Music Baru! Koncert proběhne v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou pro fanoušky té nejlepší hudby připravili Fource Entertainment a Gambrinus Excelent.

Patrice Babatunde Bart-Williams, či jednoduše Patrice, je synem sierraleonského otce a německé matky a je v současnosti považován za jednoho z nejzajímavějších umělců Německa. Některé jeho skladby osloví zejména fanoušky reggae, nicméně tento zpěvák a skladatel se rozhodně neomezuje pouze na jeden žánr. Vlastní skladby s nádechem neo-soulu, R&B či jazzu zpívá v angličtině či v jamajské patois - nářečím vzniklým míšením angličtiny s lokálním jazykem. Krásnou skladbu "Faces" dal dohromady s Čechy tolik zbožňovanou belgickou zpěvačkou Selah Sue. Klip vydaný letos v únoru, je natočený převážně v Paříži a okamžitě navnadil fanoušky, kteří na koncert Patrice již dlouho čekají.

Bob Marley či Bob Dylan se v Patriceově tvorbě rozhodně nezapřou - však je také od dětství poslouchal. V hudbě tenhle pán rozhodně nikdy nezahálel: hned zpočátku své kariéry si střihnul turné coby předskokan božské Lauryn Hill! Má na krku osm studiových alb, to poslední, "The Rising of the Son" má být sebereflexí života Patrice, přinášející ozvěny Jamajky, Německa, Francie i Británie.

Jistým lékem na podzimní nudné večery je pořádná dávka kvalitní muziky od Patrice!

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro a Facebooku Fource Entertainment za cenu 449,- Kč + poplatky.

Pořadatel: http://www.fource.cz/