Jdi na obsah Jdi na menu

Praha se na podzim dočká dalšího koncertu Hurts, tentokrát v Incheba Areně!

20. 3. 2013

Live: Hurts

Datum: 08.11.2013          Místo: Incheba Arena, Praha

022---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

V pátek 8. listopadu se v pražské Incheba Areně uskuteční koncert britské kapely Hurts, která do Prahy dorazí se zcela novou show. Hurts oznámili jméno předkapely, kterou se stane tuzemská formace Luno.

Kapela Hurts se do Prahy vrací v podzimní části svého turné k nové desce "Exile". Tentokrát by se mohlo dostat na mnohem větší množství fanoušků, protože koncert se uskuteční v pražské Incheba Areně. Pokud jste se marně na koncert kapely Hurts snažili dostat, tak tentokrát nenechte nic náhodě a kupte si svůj lístek včas, jistě půjde zase o skvělý hudební zážitek. 

013---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Novinka britského dua Hurts, jejich druhé album s názvem "Exile", kterou kapela vydala 11. března, stihla za pouhý týden dosáhnout na mety, které pro jiné interprety zůstanou navždy pouhým snem.

Ano, album "Exile" boří evropské žebříčky a i v Česku si po týdnu sahají po platině. Podobná situace nastala v Německu, Polsku i Švýcarsku a vzhledem k tomu, že i jejich jarní turné je téměř všude již několik měsíců vyprodané, nezbylo Theovi a Adamovi, aby na podzim přidali sérii koncertů, kterými uspokojí své věrné a nadšené příznivce. Podzimní tour zahájí dvěma říjnovými koncerty v domovské Británii, aby se pak přesunuli na starý kontinent a 8. listopadu dopravili svůj ansámbl do Prahy, kam dorazí ze své show ve Varšavě. Po dvou vyprodaných vystoupeních v Lucerna Music Baru a jednom ve Velkém sále Lucerny, je na podzim čeká čtvrtý pražský koncert během dvou let, tentokrát však v Incheba Areně na pražském výstavišti.


Hurts se stali fenoménem! Nejen, že skvělé recenze sklízí jejich alba, ale nadšené ovace plné emocí provází také jejich živé koncerty. Hurts, tedy Theo Hutchcraft a Adam Anderson, jsou tu nejen proto, aby naplnili své sny, ale především proto, že touží naplňovat sny také těm, kteří se jejich hudbou nechají oslovit. 

041---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Předprodej vstupenek na koncert v Incheba Areně bude zahájen exklusivně ve čtvrtek 21. března v 9.00 hodin prostřednictvím Crowdsurge.com, v pátek 22. března pak budou vstupenky za 720,- Kč + poplatky také v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal.

042---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Celý fotoreport z koncertu Hurts v pražské Lucerně k nahlédnutí zde:  fotak.png.jpg fotogalerie

Více info na:

www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
http://www.informationhurts.com

 

Související:

Hurts se chystají na turné, v březnu dorazí i do Prahy!