Jdi na obsah Jdi na menu

Pražský koncert Céline Dion se uskuteční až v příštím roce!

22. 6. 2020

Live: Céline Dion

Datum: 24.05.2021                                              Místo: O2 Arena, Praha

celine-dion.jpgCéline Dion (foto - zdroj: Sony Music Canada)

Céline Dion oznámila návrat „Courage World Tour”. Evropská část turné, která byla původně naplánovaná na rok 2020, musela být kvůli současné situaci s nemocí covid-19 přeložena. Pražský koncert se proto v původním termínu 21. května 2020 nemohl konat. Kanadská zpěvačka se do Evropy vrátí na jaře příštího roku. Vystoupení v O2 Areně proběhne 24. května 2021.

Céline Dion a Concerts West/AEG Presents považují bezpečnost a zdraví fanoušků za nejvyšší prioritu. „Courage World Tour” nově odstartuje 19. března 2021 v Paříži a do července téhož roku navštíví celkem 32 měst po celé Evropě. Přeložené termíny koncertů severoamerické části šňůry na rok 2021 budou brzy oznámeny. „Opravdu jsem doufala, že se vrátíme na pódium ještě letos, ale nic není důležitější než zdraví a bezpečnost nás všech,” řekla Céline. „Celý svět si kvůli pandemii prochází tak těžkými časy. Mé srdce je se všemi, které zasáhla. Věřím, že se přes to všechno společně dostaneme a ten ztracený čas si vynahradíme. Naše koncerty mi moc chybí. Nemohu se dočkat, až si s vámi všemi znovu zazpívám. Dávejte na sebe pozor. Brzy se uvidíme!”

Kanadská diva, která sbírá ocenění již od svých osmnácti let, prodala za 35 let trvající kariéru téměř 250 milionů hudebních nosičů. Byla oceněna pěti Grammy, dvěma Oscary a v roce 2004 získala cenu Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob. Navíc byla Céline Dion v roce 2016 oceněna Icon Award za celoživotní přínos organizací Billboard Music Awards.

Turné nabídne jak nejznámější písně, mezi něž patří mimo jiné i titulní song k filmu „Titanic” s názvem „My Heart Will Go On” nebo osobitá verze nahrávky „All By Myself”, tak nové skladby z posledního alba, které návštěvníky přenesou od světoznámých hitů do prostředí současného popu.

Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu zůstávají v platnosti i na nové datum 24. května 2021 a není potřeba je vyměňovat. Momentálně je k dispozici ještě několik lístků v síti Ticketportal. Pořadateli show jsou Concerts West, AEG Production a Bestsport.