Jdi na obsah Jdi na menu

Pražský koncert Céline Dion se uskuteční až v příštím roce!

28. 2. 2021

Live: Céline Dion

Datum: 22.06.2022                                              Místo: O2 Arena, Praha

celine-dion.jpgCéline Dion (foto - zdroj: Sony Music Canada)

Céline Dion oznámila návrat „Courage World Tour”. Evropská část turné, která byla původně naplánovaná na rok 2020, musela být z důvodu stále trvající pandemie koronaviru přeložena. Pražský koncert se proto v původním termínu 21. května 2020 nemohl konat. Kanadská zpěvačka se pak měla v O2 Areně představit 24. května 2021, nakonec zde však vystoupí až 22. června 2022.

Céline Dion a Concerts West/AEG Presents považují bezpečnost a zdraví fanoušků za nejvyšší prioritu. „Courage World Tour” nově odstartuje 25. května 2022 ve Velké Británii a do září téhož roku navštíví celkem 24 měst po celé Evropě.

„Opravdu jsme doufali, že se s vámi všemi uvidíme již letos. Bohužel se ukázalo, že potrvá mnohem déle, než se celá situace uklidní natolik, aby bylo možné bezpečně cestovat a koncertovat. Přinejmenším ale víme, že pomoc v podobě vakcín je již na cestě. I proto mám z oznámení nových termínů koncertů v roce 2022 dobrý pocit a nemůžu se dočkat, až vystoupím na pódiu a zazpívám vám. Slibuji, že si veškerý ztracený čas vynahradíme. Proto vás nyní znovu prosím, zůstaňte zdraví a v bezpečí, než se spolu setkáme,” vyjádřila se Céline Dion.

Kanadská diva, která sbírá ocenění od svých osmnácti let, prodala za 35 let trvající kariéru téměř 250 milionů hudebních nosičů. Byla oceněna pěti Grammy, dvěma Oscary a v roce 2004 získala cenu Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob. Navíc byla Céline Dion v roce 2016 oceněna Icon Award za celoživotní přínos organizací Billboard Music Awards.

Turné nabídne jak nejznámější písně, mezi něž patří mimo jiné i titulní song k filmu „Titanic” s názvem „My Heart Will Go On” nebo osobitá verze nahrávky „All By Myself”, tak aktuální skladby z posledního alba, které návštěvníky přenesou od světoznámých hitů do prostředí současného popu.

Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu zůstávají v platnosti i na nové datum 22. června 2022 a není potřeba je vyměňovat. Momentálně je k dispozici ještě několik lístků v síti Ticketportal. Pořadateli show jsou Concerts West, AEG Production a Bestsport.