Jdi na obsah Jdi na menu

Před Bon Jovi v Praze jako předkapela zahrají Support Lesbiens!

6. 4. 2013

Live: Bon Jovi      Support: Support Lesbiens

Datum: 24.06.2013        Místo: SynotTip Arena, Praha 

support-lesbiens.jpgSupport Lesbiens (foto - zdroj: supportlesbiens.cz)

Pražský koncert americké skupiny Bon Jovi, který se uskuteční 24. června v SynotTip Areně v pražském Edenu, zahájí v roli předskokana Support Lesbiens. Do metropole zavítají Bon Jovi v rámci světového turné Because We Can, které začalo v únoru v Severní Americe. ČTK o tom za pořadatele informovala Kateřina Dědková.

Na pódiu se Support Lesbiens představí v nové sestavě, kterou tvoří kytarista Hynek Toman, zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych.

„Kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od 80.let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadiony na všech kontinentech,“ uvedl kytarista Hynek Toman.

„To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým,“ dodal.

Nový program Bon Jovi nabídne hity jako Livin‘ on a Prayer, It’s My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can’t Go Home a také několik nových skladeb z alba What About Now.

zdroj:  (ČTK) -jir rot 

Související:

BON JOVI se v příštím roce vydají na turné, které zasáhne i Prahu! 

bon-jovi-because-we-can.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Bon Jovi